Wpis z mikrobloga

@jacktheripper: Ja tego jednego w tej wojnie nie kumam. Od 2014 się tłukli, wg mnie to powinni już dawno mieć rozwinięte możliwości produkcyjne pocisków plus sprzęt odłożony żeby szybko uruchomić nowe linie w razie potrzebny
  • Odpowiedz
Od 2014 się tłukli, wg mnie to powinni już dawno mieć rozwinięte możliwości produkcyjne pocisków plus sprzęt odłożony żeby szybko uruchomić nowe linie w razie potrzebny


@varius: Ukraina była biednym państwem już przed 2014. A po 2014 nastąpił znaczny spadek ich gospodarki. Nie było po prostu pieniędzy na takie rzeczy. Dodatkowo mało kto wierzył, że Rosja zaatakuje kolejny raz, a już prawie nikt że na taką skale. Oni nawet po
  • Odpowiedz
@varius: bo to jest tak jak z tym, że PO zniszczyło polską armię, a zanim jakiś kacapski konwój otoczył kijów, to nikt tym się nie interesowal. Teraz to się zbroimy na potęgę - jakieś stare złomy rdzewiejące na poligonach pojechały na Ukrainę, ale za to w ZAMÓWIONYM SPRZĘCIE, to jesteśmy największą potęgą na świecie.
Ukraincy od 2014 nie tyle się nie zbroili, co prowadzili normalne interesy z Rosją, sprzedawali tam
  • Odpowiedz
@varius: bo to jest tak jak z tym, że PO zniszczyło polską armię, a zanim jakiś kacapski konwój otoczył kijów, to nikt tym się nie interesowal. Teraz to się zbroimy na potęgę - jakieś stare złomy rdzewiejące na poligonach pojechały na Ukrainę, ale za to w ZAMÓWIONYM SPRZĘCIE, to jesteśmy największą potęgą na świecie.


@jacktheripper: To już jest #!$%@?, bo różnego rodzaju projekty obronne w Polsce to są prowadzone od kilkunastu lat. Jak chociażby polska OPL.

@Koniasz: sprzedawali podzespoły? chyba broń ! Już kolejny raz wrzucam ale nigdy dość. Tak właśnie
  • Odpowiedz