Wpis z mikrobloga

@Marvel7: chory kraj, żeby obca nacja była w tym kraju uprzywilejowana, a jej rodowici mieszkańcy byli obywatelami drugiej kategorii z samymi obowiązkami i zero przywilejami XDDDD
  • Odpowiedz
  • 29
@Marvel7: chory kraj, żeby obca nacja była w tym kraju uprzywilowana, a jej rodowici mieszkańcy byli obywatelami drugiej kategorii z samymi obowiązkami i zero przywilejami XDDDD


@ElMurano: chorym to trzeba być, żeby nie wiedzieć, jak działa podatek VAT i pisać taki wysryw.
  • Odpowiedz
@Marvel7: a no to spoko. Mój błąd. W takim razie nie było z mojej strony tematu jeśli chodzi o mój pierwszy komentarz pod twoim wpisem XD Ale się wygłupiłem, no ale trudno przyznaje się do błędu.
  • Odpowiedz
Mój błąd. W takim razie nie było z mojej strony tematu jeśli chodzi o mój pierwszy komentarz pod twoim wpisem XD Ale się wygłupiłem, no ale trudno przyznaje się do błędu.


@ElMurano: usuń konto, bo już ci się wszystko #!$%@? pod deklem, w tym kłębowisku antyukraińskej propagandy którą tu serwujesz za ruble.
  • Odpowiedz
@Marvel7 to jest zwyczajne wyłudzenie vatowskie, przecież jeśli ona pobrała zwrot tax free i potem nie przekroczyła granicy to wyłapanie tego jest okrutnie proste. A jeśli przekroczyła to powinna ten VAT zapłacić na Ukrainie, służby polskie i ukraińskie powinny wspolpracować w tej materii i polska strona zawiadamiać ukraińska że wjeżdża do opodatkowania towar.

no ale może kwota za mała żeby komuś się chciało.
gdzieś na YouTube jest wrzucone jak podróżny w
  • Odpowiedz
@Marvel7 musisz, towar zakupiony podczas pobytu za granicą od pewnej kwoty podlega opodatkowaniu.
Tak samo jak kupię laptopa na Ukrainie to przy wwożeniu go do Polski podlega on opodatkowaniu. Oczywiście, wyłapanie tego jest w miarę trudne, ale gdy przed chwilą byłem w okienku tax free to już łatwe.
Tyle dobrze że zrobiłeś jej problem tam a nie u nas (gdyby z nim nie wyjechała).

Po to powstało tax free - żeby
  • Odpowiedz