Wpis z mikrobloga

#transport #panek #traficar #wroclaw
Mireczki czy korzystał ktoś z tych aut na wynajem?
Czy opłaca sie wynająć busa do przeprowadzki trasa ok. 2.5km. Osobówką to bym ze sto razy woził a dostawczym kilka razy. Czytałem że czasu nie liczy tylko kilometry może ktoś sie wypowiedzieć? Bym pakował i wypakowywał to auto by stało.
Czy lepiej gdzie indziej wynająć
  • 5
@Heniuuu z półtora roku temu brałem traficara (master, czyli największy możliwy dostawczak). Podjechałem na Bielany, wynająłem, wróciłem około 5km pod dom, postawiłem i zacząłem znosić rzeczy. Później chwila odpoczynku, znowu znoszenie i jazda 2km do nowego mieszkania. Następnie wypakowywanie i odwiezienie auta na Bielany. Całość trwała kilka godzin, a z jakimś kodem promocyjnym wyszło mnie to 70-80zł (km + postój), także ja polecam, o ile masz jak się dostać na Bielany, bo
@Heniuuu Ogólnie przeprowadzka z firmą przeprowadzkową jest relatywnie tania. Pakujesz kartony tylko do drogi, a wszystkie meble etc. ogarniają sami. Potem nie masz przeciążonych pleców i nie martwisz się logistyką. Ceny się pewnie lekko zmieniły, ale kilka lat temu przeprowadzkę 2-pokojowego mieszkania z meblami i wszystkim robiłem za 600-700zł.
@Heniuuu: Traficar jest git. Duży Master nie wychodzi drogo. Tylko jest zwykle do odebrania przy IKEA i innych OBI, ale jesli odbierzesz go spoza parkingu to możesz go oddać gdzie chcesz bez płacenia 50zl za to