Wpis z mikrobloga

@malinq: No i super, #!$%@? się #!$%@?ąc 250km/h będę się z tego cieszył. Chwalić się, że się łamie prawo, nie no zajebiście. To Ty tu jesteś patologią, bo to Twoje zachowanie jest ustępstwem od normy. Możesz jeździć Bugatti, ale wszystkiego nie przewidzisz. Odpal se czasami stop cham'a tam i na autostradzie się trafia, że ktoś pod prąd z wyłączonymi światłami #!$%@?. Ciekawe co byś zrobił w takiej sytuacji. A na koniec
Chwalić się, że się łamie prawo, nie no zajebiście.


@4mmc-enjoyer: jak masz dowód, że łamie prawo to zgłoś go na policję. Ale równie dobrze mógł sobie #!$%@?ć po autobahnie.

To Ty tu jesteś patologią, bo to Twoje zachowanie jest ustępstwem od normy.


@4mmc-enjoyer: moje zachowanie czyli co? Że nie spuszczam się, bo jakiś patoinfluencer rozpędził swojego rupiecia do 80% możliwości?

Odpal se czasami stop cham'a tam i na autostradzie się
@32cm a zresztą jak ja sobie coś wezme to siedze w domu i jedyna osoba której moge coś zrobić jestem ja sam, a jadac 230 w nocy to ta laska może zabic niewinnych ludzi
@drogba90: idąc tą logikę - jedzie spokojnie autostradą, krzywdę może zrobić jedynie sobie i samochodowi - prawdopodobieństwo wypadku jest takie jak twoje wyjście z domu i wskoczenie pod tramwaj :)