Wpis z mikrobloga

Dobra, ale to wygląda i kosztuje z sensem. Do tego na przeciwko uczelni taki sandwich w opakowaniu ma sens. No wyjątkowo uważam, że ten temat może mieć szanse powodzenia i śmiem twierdzić, że to pomysł kamerdynera albo jego żony.
  • Odpowiedz
@fiddle serio, trzeba aż kupić kanapkę na wynos? 2 chleby i środek, wielką filozofia. Ja do pracy biorę chleb i parę składników i robię na miejscu - mógłbym przygotowac w domu ale potem to wszystko nasiąka pomidorem czy masłem.
To już wolałbym kupić zapiekankę z serem na miejscu
  • Odpowiedz
@fiddle serio, trzeba aż kupić kanapkę na wynos? 2 chleby i środek, wielką filozofia. Ja do pracy biorę chleb i parę składników i robię na miejscu - mógłbym przygotowac w domu ale potem to wszystko nasiąka pomidorem czy masłem.


@Chilli_Heatwave: Może napiszę coś oczywistego, ale w Czechach mają coś, czego mi brakuje w Polsce - miejsca z chlebickami (czyli zwykłe kanapki). Wiem, każdy może zrobić sobie kanapkę, ALE:
1. Kanapka zrobiona
  • Odpowiedz
@Sefton: Nie wiem gdzie ty mieszkasz, ale u mnie w praktycznie większości piekarni masz kanapki zrobione.


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol:

i ok, masz zrobione kanapki w piekarni. A masz tam sklep\miejsce, które sprzedaje wyłącznie kanapki? No nie masz, bo sam nazywasz to piekarnią.

A na stałe mieszkam w Warszawie
  • Odpowiedz
@Sefton: Uwierz mi, że 99,9% sklepów na świecie nie ma tylko jednego typu produktu w asortymencie który sprzedaje.


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Jasne, sklep alkoholowy sprzedaje także papierosy. A miejsca, gdzie kupisz chlebicki mają także wino czy piwo. Czy Ty rozumiesz różnicę, między okazyjną sprzedażą kanapek a miejscem, gdzie te kanapki się robi i sprzedaje na pierwszym miejscu?

Potrzebujesz więcej, żeby zrozumieć czy już jest ok?
  • Odpowiedz
@Sefton: Wchodzę rano do piekarni to kanapki kupuje co drugi klient do pracy. Razem z sałatkami itp boxami. To, że u ciebei na wsi w piekarni massz tylko chleb krojony i sucha grahamkę nie znaczy, że w miastach nie kupisz kanapki. Rozumisz, że gadasz głupoty czy muszę ci tłumaczyć jak psu?


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol:

Rozumiem rozumiem, jestes zwykłym kr#tynem. Z tego co piszesz to wynika, że
1. jest południe a jesteś już
  • Odpowiedz