Wpis z mikrobloga

Przypominam, że konfederacja ramię w ramię zawsze z pisem.

Obronić Błaszczaka - konfederacja pomogła
Obronić Lichocką - konfederacja pomogła
Obronić Szefernakera - konfederacja pomogła
Ustawa o referendum - konfederacja pomogła

Po wyborach, jeśli konfederusia przekroczy próg, koalicja z pisowskimi złodziejami jest praktycznie pewna.

#konfederacja #bekazprawakow #bekazpodzludzi #bekazpisu #polityka
konrad_bolec - Przypominam, że konfederacja ramię w ramię zawsze z pisem. 

Obronić B...

źródło: temp_file2060742364881887233

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • 267
@Cubaza kiedy wy się kuce nauczycie że ludzie mają w dupie 500+, babciowe i łosiowe jak zabierana jest wolność, wprowadzany katolicki zamordyzm i rozkręcane jest państwo prawa.

Dlatego nikt normalny na takie twory jak KonfedeRosja nie głosuje, myślący obywatel mając do wyboru wolność i spokój od braku podatku od srania do wiadra wybierze opcje numer jeden.
  • Odpowiedz
  • 1
@Njal ja pier*** odniosłem się tylko do tego, chłop napisał, że konfa jest ZAWSZE z PiSem i pokazałem, że nie zawsze. A Ty mnie tutaj od kuców wyzywasz. W dupie mam PiS, w dupie mam konfederację bo i ta i ta partia powoduje u mnie mdłości. Odniosłem się tylko do tego mówienia, że są zawsze z PiSem...
  • Odpowiedz
  • 156
@Cubaza no bo jest zawsze za PiSem, jedyne co im przeszkadza to jakieś opodatkowanie buraka cukrowego i dodatek do kucania na wietrze - jak trzeba rozmontować państwo prawa to zawsze pomogą.
  • Odpowiedz
  • 15
@DaveZ: Najrzadziej głosuje bo jest przeciwko sraniu w lesie po godzinie 12 jak jest wiatr i słońce nie świeci.

Jak to zrozumiesz to będzie pierwszy krok do wyjścia z fanatyzmu.
  • Odpowiedz
Obronić Błaszczaka - konfederacja pomogła

Obronić Lichocką - konfederacja pomogła

Obronić Szefernakera - konfederacja pomogła

Ustawa o referendum - konfederacja pomogła


@konrad_bolec @Njal : a jak było z Ziobrą? :>
  • Odpowiedz
Obronić Błaszczaka - konfederacja pomogła

Obronić Lichocką - konfederacja pomogła

Obronić Szefernakera - konfederacja pomogła


@konrad_bolec: Tak na szybko sprawdziłem czemu chcą im zabrać immunitet. Chodziło o podciągnięcie do odpowiedzialności za spot z 2018r. dotyczącego uchodźców których chciała przyjąć
  • Odpowiedz
@konrad_bolec: Bo dresiarze/narodowcy zawsze byli za Pisem Bosak był w LPR, Braun namawiał do głosowania na PIS w latach 2010-2015, Marian Kowalski wiemy jak skończył, czego ludzie oczekują że pokłosie Giertycha nagle stało się Korwinem czy PO xD Tacy byli i tacy są gospodarkę można poświęcić po to by pogłębić podział między bogatymi partyjniakami a resztą. Wgl czemu nikt się nie zastanawia jaki pomysł na politykę zagraniczną (foreign policy) ma
  • Odpowiedz
@konrad_bolec: albo pożyteczny idiota albo ci płacą. Jeśli robisz to za darmo to zamiast wrzucać jakieś śmieszne zdjęcie 5 z około 230 głosowań tego dnia które podchodzi pod tezę która sprzedają wam ludzie którym płacą. Najpierw sprawdź resztę i zastanów się czy tak zgodne z twoją rzeczywistością świata jest.
  • Odpowiedz
Przypominam, że konfederacja ramię w ramię zawsze z pisem.

@konrad_bolec: Czytającym przypominam, że ten zmasowany atak na Konfederację w ostatnich dniach to pokłosie głosowania PiSu, PO i Lewicy za wprowadzeniem 800+, a teraz neuropki usilnie próbują ukryć temat.
ibilon - >Przypominam, że konfederacja ramię w ramię zawsze z pisem.
@konrad_bolec: C...

źródło: Capture

Pobierz
  • Odpowiedz
kiedy wy się kuce nauczycie że ludzie mają w dupie 500+, babciowe i łosiowe jak zabierana jest wolność, wprowadzany katolicki zamordyzm i rozkręcane jest państwo prawa.

@Njal: O, teraz macie w dupie? Bo zanim Tusk ogłosił swój własny program rozdawnictwa, rozwalanie gospodarki przez PiS było waszym największym argumentem przeciwko nim. Teraz już was gospodarka nie obchodzi?
  • Odpowiedz
  • 6
@DaveZ i co mi z tego wykresu pastuchu konfederacki? w najważniejszych kwestiach twoi kacapscy zamordyści głosują grzecznie z pisem, a po wyborach będą chcieli stworzyć koalicję.
lubicie się kompromitować prawda? xd
wracaj już do budy I nie pyskuj mi tu.
  • Odpowiedz
@Njal a kto na tą wolność sie nie zasadza? masz ileś samorządów obsadzonych dekady przez aktualna pozycję i też na każdym kroku mają wywalone na wolności mieszkańców. od konstytucyjnych typu wolność zgromadzeń czy innych typu dostęp do informacji o wydatkach.
  • Odpowiedz
@konrad_bolec: A jak zgrabnie pominales powod przed czym mieli by "bronic" tych ludzi.

Napisz wprost ze to "oskarzenie" to jakis kolejny wymysl OMZRiK i kryminalisty Rafała Gaweł. Jakbyscie zajeli sie jakimis powaznymi zarzutami to moze bym wam przyznal racje.

Pochwal sie jeszcze o jaka to zbrodnie oskarzaja tych poslow, czy tego tez nie napiszesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz