Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Większość tylko mówi, że nie masz znajomych, bo nie wychodzisz z inicjatywą. Pytanie tylko - dlaczego nikt do mnie nie wychodzi z inicjatywą i nie napisze do mnie o wyjście na piwo? Tylko ja muszę inicjować rozmowy.
#pytanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
@mirko_anonim: niektórzy tacy są, że nie za bardzo lubią organizować takich wyjść. W mojej grupce znajomych jest tak, że albo ja proponuję wyjście na piwo albo drugi kolega, a pozostali tylko akceptują albo odrzucają zaproszenie ;p

Natomiast co do samego pisania to jeśli komuś zależy na znajomości to będzie się starał podtrzymać kontakt. Jeśli zawsze piszesz pierwszy, a twój znajomy nie to znaczy, że ma cię w dupie i nie zależy
Pytanie tylko - dlaczego nikt do mnie nie wychodzi z inicjatywą i nie napisze do mnie o wyjście na piwo? Tylko ja muszę inicjować rozmowy.

#pytanie


@mirko_anonim: no właśnie, zwłaszcza jak jesteś skromny, cichy a nawet czasem przerażony zbydlenceniem niektórych ludzi
@mirko_anonim: IMO przyczyn może być wiele i wątpie aby ktokolwiek z neta znał odpowiedź na Twoje pytanie. Jak ja coś skopałem w relacji ze znajomymi to później analizowałem problem i wyciągałem wnioski. Później przepraszałem / zmieniałem zachowanie i niekiedy takie podejście działało. Nikt nie jest idealny i nie da się nie popełniać błędów. Ale nie można też bić wiecznie głową w mur.