Wpis z mikrobloga

@don-zwierz: nie no przysięgam, jak nie trollujesz to szkoda mi Cie w sumie xd, ch*j kogo obchodzi capie jakiś teledysk xd, zupełnie o czym innym piszeszy trollu, skończ udawać bo trollowanie jest spoko, ale Ty to robisz w tak nieudolny sposób xd
@Legit_Info_12: capie, dzieciaku...rozumiem, ze w tej frustracji nie radzisz sobie, na dodatek okrzykniety zostales naczelna parowa wykopu ale wez sie skup ogorku xd Sam pisales ze mogli razem tylko siedziec na kanapie, wiec udowodnilem, ze to klamstwo bo juz mogli liczyc na pierwsze wspolprace ale rozumiem, ze jak wyszedles na pajaca, to teraz musisz pisac ze to nie argument oraz wymigiwac sie z calej dyskusji usmieszkami. Tak wiec wracaj pilnowac falgi
@don-zwierz: nie, nie napisałem baranie, że mogli razem siedzieć na kanapie tylko, że gdyby Nikita twojego idola nie zostawiła to DALEJ BY SIEDZIELI I CHLALI, kluby się zaczeły po tym jak Twój idol został opluty przez Nikite, gdyby go nie zostawiła to nic by się nie zmieniło, Ty serio jesteś jakiś specjalny, że trzeba Tobie 100x tłumaczyć to samo? o ch*j tu chodzi? przysięgam, że pierwszy raz się spotykam z takim
@Legit_Info_12: ale rozumiesz placku, ze dostala mozliwosc wystapienia w teledysku zanim byla mowa o odejsciu jej od magicala? xd i pyk, znowu argument obalony xd magical nigdy nie byl i nie bedzie moim idolem ale beka grana jak widze takich frustratow jak ty, ktorzy klepia cos aby klepac, a potem nie potrafia tego uargumentowac. Kolejny raz pokazalem ci ze jestes odklejjony a ty idziesz w zaparte. Szkoda ze nie jestes taki
@Legit_Info_12: to glonojadzie, ze nijak to sie ma do twojej teorii, ze gdyby byli razem, to ciagle by siedzieli na kanapie xd pisales tak placku, nie? wiec masz przyklad wydygancu, ze nijak to sie ma do rzeczywistosci xd
@don-zwierz: nie no nie moge xd, mam wrażenie, że serio mam doczynienia z 15 latkiem xd, brak mi na Ciebie słów przysięgam xd, jak dorośniesz, nauczysz się czytać ze zrozumieniem to wróć tu za te pare lat i grzecznie przeproś, dawno nie miałem doczynienia z takim pustakiem xd, pisze baranowi, że gdyby go nie zostawiła to dalej magical by prowadził taki kontent jaki prowadził, a cymbał zupełnie o czym innym pisze,
@Legit_Info_12: powtarzasz sie ceglo xd mieli wg twojej jakze ciekawej teorii nie wychodzic z domu, siedziec na kanapie i nie miec szans na nic wiecej, wiec udowodnilem klapku, ze to tylko twoje urojenia, bo juz wczesniej mieli wspolprace zwiazana z teledyskiem. Tak wiec powtarzaj jak mantre te swoje fantazje ale to i tak nic nie zmieni, wydygancu xd
@don-zwierz: powtarzam ciągle to samo bo gdzieś tam z tyłu głowy mam nadzieje, że w końcu przeczytasz ze zrozumieniem(albo mamie pokażesz i Ci wytłumaczy) i w końcu zrozumiesz. Ch*j mnie obchodzi, że mieli współprace związaną z teledyskiem skoro każdy wię, ze Twój idol by się nie pchał na jakieś imprezy tylko dalej robił 24/7 kontent z Nikitą na melinie, zaczął jezdzić na imprezy dopiero jak go zostawiła, jakby go nie zostawiła
@don-zwierz: xd, rozumiem wariacie, że trolling polega na tym, że jak się trolluje to się o tym nie mówi, więc teraz się nie przyznasz, ale wróć tu za tydzień i napisz prawde, że to był trolling, ok? jestem w ch*j ciekawy czy trollujesz czy serio jesteś tak pusty i odklejony xD
@Legit_Info_12: ooo, juz/znowu zmiana tematu, wiec dobrze ze przyznajesz sie posrednio do bycia kasztanem, ktory cos sobie uroil(ʘʘ) jest swiatelko w tunelu, ze w tej swojej maniakalnej histerii dostrzegasz jednak swoj blad xd