Wpis z mikrobloga

Czy kato-taliban to jest ten bunt wyborców konfy który nam chcą wprowadzić? Nie uważacie że czas żeby w Polsce przestały rządzić przychlasty deklarujące poddaństwo bogu katolickiemu lub jakiemukolwiek???? Już od 8 lat mamy PIS, a teraz jeszcze im konfederacje dołożymy do wielkiej kato-koalicji? Jak można dać rządzić ludziom dla których to NIE obywatele są najważniejsi, nie wolność, nie gospodarka, nie bezpieczeństwo kraju tylko ich patologiczna wizja okrutnego boga jest najważniejsza? Bo dobrym bogiem to sobie najwyżej ryj wycierają. Młodzi wyborcy konfederacji to jest ten Wasz bunt? Cementowanie ustroju kato-talibskiego i budowanie koalicji konfederacja-pis? Jak myślicie co będzie ważniejsze dla aspergerowca memcena o takich poglądach jak poniżej cytuję? Wolność, niskie podatki czy jego bóg(a raczej wizja boga mordercy) tak jak on sam deklaruje? Z kim pójdzie w zamordystyczne tango jak nie z pisem? Nawet katolicy (Ci kierujący się miłosierdziem a nie zamordyzmem) boją się co się będzie odwalać w państwie totalitarno religijnym konfy i pisu. Zamieszam fragment wywiadu z śmiesznym acz niebezpiecznym sławusiem aspergerkiem któremu chcecie dać władze:
MENTZEN: Osobiście nie zamierzam zwalczać przepisu zabraniającego obrazy uczuć religijnych.
STANOWSKI: A dlaczego nie?
MENTZEN: Ponieważ nie bardzo bym chciał, żeby ktoś obrażał moją religię.
STANOWSKI: Nie masz nic przeciwko temu, żeby ktoś obrażał ciebie jako człowieka - bo to jest wolność słowa - ale twoją religię już tak?
MENTZEN: Tak, ponieważ Bóg jest znacznie ważniejszy ode mnie.

zaorane, wolność po bandzie. Tego aspergera należy na terapie wysłać, albo niech prowadzi modlitwy w kole różańcowym gdzie go babcie 80+ będą chwaliły że grzeczny sławuś taki pobożny, a nie do sejmu go wysyłać żeby decydował o losach Polski razem z kaczyńskim. Żeby było śmiesznie to memcen to niby ten umiarkowany jak na konfe, bo juz taki braun chce wprowadzić do prawa publiczne "batożenie" za homoseksualizm. Jeśli to jest partia buntu młodych to kij w oko tym młodym co na konfe głosują, niech wracają na lekcje religii a nam dadzą spokój.

#zalesie #konfederacja #neuropa #4konserwy #przegryw #bekazpisu #bekazkatoli #bekazkonfederacji #religia #polityka
  • 22
  • Odpowiedz
@tangofoxtrot: Dopóki mi kościół nie wchodzi do łóżka ani nie ingeruję w moje życie nie mam nic przeciwko głosowaniu na partię typowo konserwatywne. Interesuję mnie głównie gospodarka kraju a nie możliwość skrobanki przez kobiet które będzie dotyczyło jedną na iluś tam kobiet
  • Odpowiedz
@Xefirex: Kościół jest finansowany z twoich podatków, jego przedstawiciele mają realny wpływ na władzę w takich wypadkach, a do tego jeśli jesteś w związku pozamałżeńskim to twierdzą, że jesteś cudzołożnikiem, czy to nie jest wystarczająca ingerencja w twoje życie i wchodzenie do łóżka?

Jakby jakaś lewacka organizacja była finansowana z podatków, jej przedstawiciele mieli realny wpływ na władzę, a do tego nazywali cię homofobem, bo jesteś w związku "heteronormatywnym", to
  • Odpowiedz
Interesuję mnie głównie gospodarka kraju a nie możliwość skrobanki przez kobiet które będzie dotyczyło jedną na iluś tam kobiet


@Xefirex: konfa to partia analfabetów ekonomicznych to raz
po drugie dylemat aborcji może dotyczyć także ciebie, jeśli już tak egoistycznie podchodzisz (jeśli kiedyś będziesz miał partnerkę w ciąży)
po trzecie takie podejście, że "to dotyczy x na y ludzi, więc to nieistotne" jest skrajnie głupie, przykładowo Holokaust też dotknął też tylko
  • Odpowiedz
@tangofoxtrot: Bo buntować się przeciw religii młodzież mogła w latach '90/'00 dziś kiedy pokolenie milienialsów dorosło i ateizm wraz z antyklerykalizmem opanował dyskurs publiczny żeby być tym zbutowym nonkonformistą innym od "starych dziadów" wypada być "religijnym". Ot wywaliło wachadło w drugą stronę.

Podobnie (choć nie tak ekstremalnie) jak w pzypadku 3go pokolenia imigrantów z krajów muzułmańskich na zachodzie Europy. Pierwsze pokolenie było religijne, drugie się mocno zlaicyzowalo w opozycji do
  • Odpowiedz
ty w ogóle umiesz czytać ze zrozumieniem? na cholerę wrzucasz mi zdjęcie Tuska w odpowiedzi do mojego komentarza? ty serio myślisz, że mogę popierać takiego liberalnego prawicowca jak Tusk? XDDDD


@ananasowy: na taką że jeden z drugim mógłby pomyśleć, że problemem jest tylko mentzen i kaczyński
  • Odpowiedz