Wpis z mikrobloga

Można prosić o jakieś AMA z ruską onucą wykopową?

Zastanawiam się jakim podgatunkiem jesteście i jakimi cechami się wyróżniacie, żeby wspierać kraj, który po dziesięcioleciach mordowania Polaków zapowiada kolejne mordy.

Warto byłoby zrobić jakąś statystykę. Osobiście stawiam na przewagę bezrobotnych, samotnych, pijących i z ilorazem inteligencji poniżej średniej krajowej. Osobniki liczące na ruski atak, bo to jedyna okazja aby wstępując w szeregi bandytów jako kolaborant "zdobyć" kobietę lub ukraść to czego nigdy nie bylibyście się w stanie dorobić.

#wojna #rosja #ukraina
  • 20
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Koniasz: No fakt, źle zapamiętałem. To w sumie jeszcze gorzej o tobie świadczy. Ale bym się śmiał, jakby cię kiedyś dorwały odpowiednie służby i przekazały SBU, bo was, kacapy, należy trwale oddzielać od zdrowej tkanki społeczeństwa.
@Pantokrator: Akurat Koniasz nie jest kacapem a trolem. Mieszka ze starymi, nie ma znajomych, pracy, dziewczyny. Próbuje sie dowartościować poprzez negowanie i oczernianie wszystkiego co jest "pro ukraińskie". Być może w niedalekiej przeszłości jakiś ukrainiec przeleciał jego dziewczynę, stąd ta jego niechęć do wszystkiego co ukraińskie. Szkoda chłopa, ale sam wybrał takie życie.
Osobniki liczące na ruski atak, bo to jedyna okazja aby wstępując w szeregi bandytów jako kolaborant "zdobyć" kobietę lub ukraść to czego nigdy nie bylibyście się w stanie dorobić.


@Grzesiok: no właśnie to mnie zastanawia, jak to będzie wyglądało w praktyce. Wkracza rossyjskie wojsko i co? Leci taki aqamanik, pasterzyk czy inny śmieć i pokazuje im wydrukowane zrzuty z wykopu? Może potwierdzenia przelewów? Jak to ma wyglądać, ciekawi mnie to czy