Wpis z mikrobloga

#xkom #pcmasterrace @x-kom

Mireczki, czytałem gdzieś, że da się z x'ami dogadać jeżeli składamy drogiego kompa o jakieś rabaty, do kogo pisać?
Składam bydlaka znajomemu, któy odłożył na całą maszynę (peryferia + PC) jakieś 25k i składa go z prawie najlepszych części.
Czy jest jakiś sklep, niekoniecznie xkom, który udziela rabatów za duże koszyki?

Pisałem na czacie, ale tam mi odpowiedzieli, że nie mają indywidualnych rabatów i wszystkie są dostępne na ich stronie globalnie
  • 14
  • 0
@krzysssss: podziękował, wysłałem im pytanie czy się w ogóle da.
BO nie ukrywam fajnie byłoby wyłapać jakieś nawet 3% za koszyk, który kosztuje 10 000zł czy nawet 15 000zł
Bo póki co mam części podzielone w komputroniku, xkomie, morele i marketach bo tam kilka złotówek taniej coś wyszło

A szczerze lepiej byłoby pojechać do jednego sklepu i ogarnąć wszystko z jednej kasy
  • 0
@Marcines: [Dobra mam link]
Czyli poza pclab nic się nie ugadam?

Bo rejestrować się na kolejnym forum mi się nie widzi
A jak mi komputronik odpowie, że mi uwalą 1k na zamówieniu za 15k to kupię wszystko u nich bo wyjdzie sporo taniej
  • 0
@ReeceWithouterpoon: Niby tak, ale to wciąż kolejna rejestracja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
No nic, poczekam na wiadomość o komputronika, bo skoro nie da się z xkomem ułożyć na czacie to nie ma sensu, żebym pisał na jakimś forum
  • 0
@krzysssss: to po 22
Jakby coś urwał z ceny to fajnie, to mogę zamówić nawet w salonie z nim na dostawę żeby to on zarobił bo kompa za 13059zl mam zamiar poskładać
@x-kom: #xkom czy można dostać jakiś rabat na przecenione rzeczy ? Gdzieś indziej mam parę złoty taniej, ale z drugiej strony w x komie dość dużo rzeczy kupowałem i mam blisko jak coś. Czy tylko te pc lab ?