Wpis z mikrobloga

Kocham wypowiedzi natalistów silących się na to aby podać argumenty za robieniem dzieci.

są tak nadźgane ogólnikami i frazesami, że biją na głowę wypowiedzi polityków i przywódców religijnych.

Szczęście, spełnienie, miłość, sprawiedliwość odmieniane przez wszystkie przypadki.

Szkoda tylko że jak przychodzą konkretne problemy: choroby, wojny, śmierć, cierpienie to nie mają żadnych rozwiązań

widać myślenie życzeniowe, positive bias, oraz programowanko mocno

#antynatalizm
galek - Kocham wypowiedzi natalistów silących się na to aby podać argumenty za robien...

źródło: temp_file7055323171459737199

Pobierz
  • 38
@galek: ktoś pyta to odpowiadam, nie moja sprawa że ci to nie pasuje pod światopogląd i dodatkowo musisz wymyśleć jaka bzdurę.

Juz ci kiedyś pisałam że nie zamierzam przedstawiać żadnych argumentów czy rodzenie jest ok czy nie ok, bo mnie to nie interesuje - przekonywanie kogokolwiek a już w szczególności kogoś o całkowicie odmiennym od mojego spojrzeniu na świat. Więc serio, nie wiem co ty tworzysz xd
@galek: A możesz mi wyjaśnić do ma na celu robienie takich postów? Też nie lubię tej kobiety, ale to nie znaczy, że non stop trzeba z takimi ludźmi toczyć wojnę, która nigdy się nie skończy, bo nie dojdziecie do porozumienia. Ty masz inne zdanie na temat płodzenia dzieci i ona. Dajże w końcu spokój z tym...
@galek: bo mogę, to otwarte miejsce. Prócz tego skupiam się przede wszystkim na krytykowaniu agresywnej postawy wykopowych antynatalistow, których głównej celem jest walka z mitycznymi natalami, często w wulgarnych i napastliwych określeniach.
@ciemnienie

@galek: bo mogę, to otwarte miejsce. Prócz tego skupiam się przede wszystkim na krytykowaniu agresywnej postawy wykopowych antynatalistow, których głównej celem jest walka z mitycznymi natalami, często w wulgarnych i napastliwych określeniach.


To przestańcie #!$%@?ć przede wszystkim kocopoły mam temat rozmnażania się jak żab... a zresztą sama wiesz co, argumenty ad personam itd. to przestaniemy.
@galek: Pani "just strzel sobie w łeb bro( ͡° ͜ʖ ͡°)" to osoba, która zdaje sobie sprawę ze wszystkiego, jednak "nie jest bierna", która ma w dupie innych ludzi, czy żyją czy zdychają, która nie czuje żadnych zahamowań w ocenianiu czy diagnozowaniu ludzi, TO MATKA, której gylti pleżur to siedzenie tutaj i wysrywanie tego samego gówna, sama przyznała, że jest tylko robalem. Proponuję packą na czarno, wymagajmy