Wpis z mikrobloga

Skoro kosmici to dość proste organizmy "biologiczne drony" to dlaczego postawiono na sztuczne, dość kruche organizmy, a nie maszyny?
Po co biologowi molekularnemu pokazywano całe ciało i szczegółowa anatomię, skoro wystarczyłoby pobrane przez inny zespół próbki, a nawet same dane?
Po co udostępniano informacje o wierzeniach?
Dlaczego postawiono na tak głupi system wydalania przez skórę, skoro zostawia długotrwały i bardzo wyraźny zapach, co bardziej nadawałoby się do oznaczania terenu, a nie kamuflażu?

#ufo #kosmici
  • 6
@mango2018 może oni nie czują amoniaku?
Może biologiczne drony są tańsze niż roboty?
może każdy biolog wniesie coś nowego do wiedzy o obych jesli zbada ciało, a nie konkretne próbki?
ogólnie ciekawy temat
  • 0
@Jokohama
Taki układ wydalniczy jest całkowicie bezsensowny jeżeli weźmiemy pod uwagę, że kosmici się ukrywają.
Po co ktoś miałby projektować coś, co wręcz wali gigantycznymi reflektorami: tu jestem, tu byłem i zostawia bardzo wyraźny ślad.
To tak jakby złodziej ubrał się w jaskrawy strój i do tego na plecach nosił wielki megafon, który krzyczałby: Hej jestem złodziejem.
Skoro kosmici są tak zaawansowani, to zapewne potrafiłby zaprojektować bardziej dyskretny system wydalania, a nie
Po co ktoś miałby projektować coś, co wręcz wali gigantycznymi reflektorami: tu jestem, tu byłem i zostawia bardzo wyraźny ślad.


@mango2018: A wiesz jak ciężko wcisnąć kibel do spodka? Przecież to w cholerę nieustawne. Stąd ten pomysł na wydalanie przez skórę.

Pomyśl, ludzie śmierdzą potem na kilometr, po co nam taki system skoro wymaga ciągłego mycia się by nie walić? Moglibyśmy się hiperwentylować jak psy. Wszystko ma swoje plusy i minusy.