Wpis z mikrobloga

@MetalowyBieg: Pisal, o znalezieniu dziewcdzyny, zakladam ze nie szuka jej na tinderze. Tinder to oddzielna bajka, tam faktycznie liczy sie wyglad a druga sprawa kazda kobieta ma z tuzin facetow ktorzy pisza do niej. Ciezko jest tu doradzic cos, bo kazdy przypadek jest indywidualny, na lini kobieta-facet musi cos "zaiskrzyc" na poczatku, musisz ja zainteresowac, zaintrygowac swoja osoba a potem utrzymac ten stan, z reguly to dzieje sie automatycznie, o ile
@MetalowyBieg: Druga sprawa, musisz trafic na dziewczyne a nie dziewczynke. Tu jest duzy hejt na kobiety, ale mozna zlalezc na prawde w porzadku dziewczyne, wtedy wybaczy Ci duzo bledow i pewne sprawy poprowadzi sama. Na ogol ciezko z tym, raczej trafisz na taka ktora Cie wysmieje.. Ja tez w tym bylem zoltodziobem, bardzo pokraczny bylem na poczatku relacji, ale moja luba byla bardzo wyrozumiala i jakos to szlo. Nic na sile,
@MetalowyBieg: Milosc, prawdziwa to najcudowniejsze uczucie na ziemi. Za nic nie oddalbym tych msc przez ktore bylem kochany, bylem potrzebny, to nie do opisania. nawet aniola bym udusil gdyby probowal mi to zabrac. Wiec powiem Ci ze warto probowac, jak masz odwage zagadac, masz mozliwosc to staraj sie. Najwyzej wrocisz tu gdzie jestes, ale jak sie uda, wtedy bedziesz w niebie :) NIe szukaj po tinderach itp. Moze jakies randki na
@jetlag to #!$%@? mam gust bo jpg to u mnie „najładniejszy” zapach, po za tym laliqe encre noir, armaf cdnim i joop hoomo xd
A sauvage mnie mdli na sama myśl, bardziej przeruchanego zapachu nie ma