Wpis z mikrobloga

@nukey No nie stopa jak stopa, jakieś napuchnięte grube paluchy, brak pedicure, zero lakieru na paznokciach, pewnie jeszcze żółte wyschnięte pięty ma XD tak jak wyżej napisane polki mają strasznie #!$%@? w stopy a u mnie to pierwsza rzecz na którą latem zwracam uwagę i i już wiem czy mam przed sobą leniwą szmule czy dbającą o siebie kobietę
  • Odpowiedz
że p0lki nie dbają o stopy - u mnie zarówno ja, jak i każda moja koleżanka zawsze ma pedicure ładnie zrobiony i pięty ogarnięte.


@LadyRaspberry: wyciągnięte z p99dy info jakiegoś ułoma co nigdy kobiety nie widział poza ekranem komputera
  • Odpowiedz
@Patriota_wolnosciowiec: Tak wyglada stopa. I to są ci „mężczyźni”? XD którzy potrafią tylko tak pierniczyc i dawać więcej kompleksow Kobietom. Tak tez NORMALNA stopa. Spuchnięte palce? Takie są genetycznie, ma je sobie odkroić czy stopy przeszczepić? Jak je pokremuje to wy myślicie wszyscy że zrobia się jak u lalki Barbie, zmieni się jej kształt, będzie błyszczeć i fiolkami pachnieć? Trochę więcej myślenia. Zreszta nie każda czuje potrzebę malowania paznokci bo tak
  • Odpowiedz