Wpis z mikrobloga

Mam prośbę do gimpera, reva, konopskiego, ebe ebe i freakfightpolska (wątpie jeśli to przeczyta, któryś z nich osobiście, ale jakaś szansa na to jest) lub do kogoś z ich działu riserczerów aby im przekazał moją prośbę (już znacznie bardziej prawdopodobne), a mianowicie mam do was prośbę abyście w ogóle nie wspominali w swoich materiałach o clout mma jakby w ogóle ta federacja nie istniała. Pamiętajcie, że są mocne poszlaki, że to po HL jest druga (a raczej 3 licząc aca) w Polsce federacja rządzona przez kadyrowskie/putinowskie/rosyjskie wpływy.

#famemma #patostreamy #danielmagical #cloutmma #youtube #polskiyoutube
  • 14
  • Odpowiedz
  • 1
@lucynkatrzytrzy: w tej sytuacji mam myślenie życzeniowe, ale jak to się mówi "nadzieja umiera ostatnia" więc wystosowałem do nich moją prośbe nawet nie będąc pewnym czy kiedykolwiek się o niej dowiedzą właśnie przez nadzieję
  • Odpowiedz
@ElMurano: Popieram, ale nie liczyłbym na to, ponieważ wszyscy (nawet freakfightpolska, co mówi o wszystkim) nie powiedzieli w swoich materiałach o filmie Kezuvlog, a dopiero jak sprawa stała się bardzo medialna przez film zasięgowego kanału Nie wiem ale się dowiem, który zyskał taką popularność, że nie sposób było go przemilczeć.
  • Odpowiedz
  • 1
@StarozytnyTandemWojennegoSlonia: przy prime mma nigdy nie było przypuszczeń, że federacja jest rządzona przez kadyrowskie/putinowskie/rosyjskie wpływy. Przy hl nie dość, że takie przypuszczenia były od początku powstania tej federacji to według ABW i innych organów państwowych tak jest dlatego federacja jak i jej środki zostały zamrożone, przy clown mma takie przypuszczenia też jak w przypadku hl są od początku jej powstania.
  • Odpowiedz
@StarozytnyTandemWojennegoSlonia: jak dla mnie bojkot prime też nie był bez powodu, dla nich śmiechem żartem odbiło się to na dobre i idealnym przykładem jest ostatnia gala która naprawdę była dobra.
clout nawet nie zdążyło sobie #!$%@?ć, (prócz zakontraktowania nikity) na starcie było wiadome że są oczywiste powiązania z zamkniętym HL przez MSWiA, to nie jest taka leciutka sprawa jak bojkot prime XD
  • Odpowiedz