Wpis z mikrobloga

Od miesiąca jestem dumnym użytkownikiem #logitech #mxmaster2s i chciałbym spytać starych wyjadaczy o użytkowanie tej myszy.
1) właśnie zaczęła mi świecić czerwona dioda - już ładować, czy jeszcze trochę podziała? Używacie jej aż padnie, czy ładujecie zawczasu?
2) podczas ładowania można jej używać, czy lepiej dać spokój?
3) ładować przez podłączenie do komputera pod usb, czy można np z ładowarki do telefonu?
4) ona się sama wyłącza podczas bezczynności? Jak odchodzę od komputera na jakiś czas to ją wyłączam od spodu - ma to sens, czy lepiej żeby sama się jakoś uśpiła? Tutaj to trochę muszę ją wyłączać, bo mi wybudza komputer jak tylko jej dotknę, nie pomaga wyłączenie w opcjach systemu zezwolenia na sterowanie zasilaniem
5) nie łączy mi się z laptopem przez BT, a w PC nie mam modułu, więc muszę ją przepinać między komputerami. Czy ktoś z Was używa jakiegoś modułu bluetooth i może polecić sprawdzony model, czy lepiej sobie kupić unifying? Jeśli tak, to czy podczas pracy na dwóch komputerach jednocześnie przez 2 odbiorniki będzie pracowało prawidłowo?
#myszka #komputery
  • 3
@Eustachiusz:
1. Już ładuj
2. Można używać
3. Bez różnicy
4. Nie trzeba wyłączać
5. Przytrzymaj przycisk, żeby dioda na 1,2 czy 3 zaczęła mrugać i wtedy ją wyszukaj w laptopie. Działa bezproblemowo przy 2 odbiornikach i na trzecim komputerze przez BT.