Wpis z mikrobloga

Przejrzyj sobie komentarze pod tymi memami, praktycznie każdy spotkał obcokrajowca lub wielu, którzy obracali polki, polki przeruchały większość planety jakby ich było miliardy a nie maks 15 milionów.

Btw, gdyby dodać trochę egzotyki do tego lenia, złodzieja i alkoholika, trochę ciemnej karnacji i dziwnego języka większość polek i tak byłaby zainteresowana.
@AlienFromWenus: jakich kilku? Będąc na studiach lata mniej więcej 2008-2013 pracowałem w Holandii, Belgii w wakacje i mogę przysiąc że w obu krajach spotkałem miejscowych którzy wspominali nasze rodaczki dokładnie w taki sposób jak to jest na memach. I pamiętam jak skręcało mnie wewnętrznie z zażenowania.
Co więcej pracując w poprzedniej firmie w dziale eksportu organizowaliśmy wigilię z naszymi klientami z kilku krajów europejskich i USA... Poszliśmy na miasto trochę pobalowac
@AlienFromWenus: ale nie ma w niczym problemu każdy niech robi co mi się podoba natomiast to ty zasugerowałes że to dym o "kilka przypadkowych lasek" a ja podaję przykłady że popularność mema nie bierze się z nikąd a z tego że duża część osób naprawdę spotkała się z zaprezentowana reakcją ludzi z zza granicy na słowo "Polska" czyli szybkim feelsach zagraniczniaka przypominającego sobie o łatwym ruchan**u którego doświadczył.
@Sebastix:

W sumie ja się z tym spotkałam na wykopie. Japonki z tego co słyszałam też mają podobnie że wolą egzotykę czyli nie-skośnookich. Myślę że sporo kobiet, która tak się zachowuje, trafiła na różnych facetów i to one robią taki szum, jedna zaliczy 20 czarnych to tych 20 czarnych powie że "moja ex była z Polski" i wtedy w głowie ma się obraz ze chodzi o 20 kobiet. W moim otoczeniu