Wpis z mikrobloga

Jestem stosunkowo nowym posiadaczem PS4. Miałem PSplus wykupione na miesiąc i dostałem takiego maila:

"Czy wiesz, że jako subskrybent PlayStation Plus co miesiąc otrzymujesz od nas wybrane gry na PS4™ i PS5™ i możesz je zatrzymać, dopóki masz aktywną subskrypcję?"

Niedługo kończy mi się subskrybcja ale widzę, że 'Allan Wake' się pojawił w tym pakiecie ps+ i można go dodać do biblioteki.

Czy jeżeli dodam ten tytuł a nie przedłużę subskrybcji, i np. za 3 miesiące znowu wykupie PSplusa, to będę mógł ściągnać i zagrać w tą grę nadal (będę miał ją w bibliotece?) czy rezygnacja z ciągłąści ps+ kasuje te wszystkie gierki które się doda?

#playstation #playstation4 #playstationplus #konsole
Cinex - Jestem stosunkowo nowym posiadaczem PS4. Miałem PSplus wykupione na miesiąc i...

źródło: ps-plus-logo-1024x576

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Cinex: @Chlejus Nie musisz zacząć pobierać gry. Wystarczy, że dodasz ją do biblioteki - na przykład przez stronę. Gry w PS+ Essential należy dodać do biblioteki w miesięcznym okresie i one są przypisane do konta na stałe. Przerwa w PS+ ich nie usuwa, ale, żeby w nie zagrać musisz mieć aktywnego PS+
  • Odpowiedz