Wpis z mikrobloga

@gry-sa-sztuka: ja mogę polecić Agata meble, ale koniecznie z montażem przez ich fachowców bo robią myki o których nie mówią w instrukcji montażu. AGD mają różnych firm, Beko, Amica, Gorenje

Ikea leci na hype sprzed 10 lat, dzisiaj ich kuchnie to padaka, najgorsze są fronty z płyty wiórowej. W Castoramie też mieli w sumie spoko jakość i rozwiązania.
@gry-sa-sztuka ja to robilem tak ze umowilem sie z 4 chlopami/firmami na pomiary, wczesniej poprosilem o fotki z realizacji (szczerze mowiac to teraz wszyscy robia tak samo i z tych samych materialow), jak przyszli to poprosilem zeby cos narysowali z wymiarami, wybralem najtanszego chlopa, przywiozl mi probniki oklein, wybralem i to bylo tyle. Pozniej i tak wychodza nowe rzeczy przy montazu i trzeba zmodyfikować. Wiem, ze pytales o sklep ale nie polecam
@robertx: 25 na meble z seri goodhome i chyba 15 na zlewozmywarki itp. Ogolnie po roku jestem mega zadowolony. Jak wytrzyma jeszcze te 10 czy 15 to ideolo bo wiadomo ze po takim czasie kolejny remont pewnie bedzie wjezdał.