Wpis z mikrobloga

Nie wiem, jak Wy ale ja również zaczynam się powoli zbliżać do tego momentu, w którym wkracza monotonia w #diablo4
- pogoń za wyższym levelem
- nadzieja, że wypadnie lepszy eq
- dungeon, powrót do miasta, sprawdzenie żółtych i legendarek, sprzedaż, otwieram kolejnego ND i tak w kółko
- latanie po hell tajdach albo legionach
Nie mówię, że gra jest niefajna, bo gra mi się spoko (na początku napisałbym super xD) i jeszcze sporo sobie polatam ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale zastanawiam się czy coś jest ze mną, czy z grą?
Mam wrażenie, że dotarłem do ściany i czeka mnie tylko grind to 100 w poszukiwaniu lepszych itemów. Bo co ja mam teraz zrobić? Już nie przebuduję całkiem postaci bo poison rouge jest op a nawet jeśli to na sztylety i w sumie tyle. Brakuje mi tego funu z PoE gdzie można tak zmodyfikować sobie drzewko (w sumie tam to powinno się nazywać pajęczyna :P) odmieniając całkiem sposób gry, nie rezygnując całkiem z postaci. Of kors nie chcę drugiego Poe bo PoE 2 kiedyś tam będzie, ale przydałoby się bardziej drzewko rozbudować.
Albo #grimdawn wspomniany wczoraj przez @Villeman, jego wpis dał mi do myślenia: jak mogłem spędzić 550h w grze, która jest typowo single? Może to klimat? Może różnorodność? Kto wie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiadomo, że jak wrócę dzisiaj z roboty, to znowu usiądę do łojenia mobków i elit, ale bardziej mnie przytrzymuje chęć zobaczenia co będzie na wyższych poziomach niż sama zabawa. Mam nadzieję, że wleci jakiś nowy patch, albo sezon I coś pozmienia i wróci fun z początku gry.
#przemysleniazdupy #gry
  • 13
@acidd bo gra jest dobra jak grasz z 2h dziennie. no i trzeba mieć jakiś cel w grze. ja już zabiłem Lilith a teraz został dung tier100. chociaż z tym dungiem nie wiem czy się wyrobie do sezonu xd. polecam druga postać,boosta do 50 lvl w 30 min i jest fajna odskocznia
  • 1
ale aby łupać w D single przecież to masochizm


@wieszakhybrydowy: a to już osobiste preferencje, bo tak jak napisałem mam w singlu w GD 550h.
BTW:Od czasu do czasu polatam sobie z @Chris_Karczynski po dandżeonach. Legiony to też jakaś forma multi. Ja generalnie mam taki tryb życia, że ciężko mi się gra w multi albo w gry, w których nie ma pauzy :P
  • 0
no i trzeba mieć jakiś cel w grze


@lubie-solnik: no tak, mam: wyższy lvl, lepszy eq i szybsze bicie mobków- czyli grindowa kwintesencja HS :D Która lubię, bo gdybym nie lubił to bym nie grał. Chciałem moim wpisem oświadczyć, że zaczyna brakować mi motywacji i tracę powoli fun (ale go nie straciłem)
@acidd zbieranie itemow to żaden cel, co ci po nich jak nie potrzebujesz ich do niczego,prawie wszystko zrobisz bez nich. właśnie zbierać itemy żeby zabić bosa to już jest jakiś podstawowy cel xd
@acidd: Mnie zastanawia inna prawidłowość, bo praktycznie takie same posty pojawiały się, gdy najnowszą wersją była D2. Potem, gdy najnowszą wersją była D3, to #!$%@? D3 za to, że wieje siurem, nuda i lipa, zabrali AH i ogólnie tylko udręki dokładają, a D2 było Super. Teraz to D4 wieje siurem, a D3 było już ok no a D2 było super. Czyli jak wyjdzie kolejne, nudne D5, to D4 będzie ok, a