Wpis z mikrobloga

czemu po prostu nie moge miec przecietnego zycia w takim Miami jak na tym zdjeciu, auto, dom, spokojne zycie, tylko #!$%@? z januszami w kolchozie co by reke odgryzli za 100zl wiecej
C.....n - czemu po prostu nie moge miec przecietnego zycia w takim Miami jak na tym z...

źródło: m1

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
@Cancermoon: i co myślisz że jakby jakaś p0lka usłyszała, że mieszkasz w mieście o połowę mniejszym niż Wrocław to by była zainteresowana?

(Miami jest o połowie mniejsze i ma prawie o połowę mniej ludności niż Wrocław) XD
  • Odpowiedz
@lycaon_pictus: Ty no ale podał w polsce 85k, co daje 7k na miesiąc. I to bardzo się spina, a nawet różnica jest większa. Ta sama firma, to samo stanowisko w labie na start po studiach - w polsce 40k PLN/rok, stany od $82k/rok.
  • Odpowiedz
@Cancermoon: Bawią mnie komentarze porównujące Stany do Polski.

W Stanach bez problemu znajdziesz ludzi pracujących na kasie czy recepcji którzy mają iPhona czy Camaro. Widziałem sprzątaczki przyjeżdżające do pracy w prywatnych willach nowymi Lexusami. A takie używane Porsche Cayman w leasingu można wziąć za ledwo 800$ miesięcznie. Znajdźcie mi sportowy samochód w Polsce w kredycie za 800 złotych.

Nieruchomość to kwestia okolicy. Miami czy centrum NYV są cholernie drogie ale już
  • Odpowiedz
To jest właśnie najpiękniejsze w Caymanie. Że ciężko go odróżnić od 911 <3


@HFL-przed-30: co? Przecież z każdej strony to auto wygląda całkiem inaczej od 911( ͡° ͜ʖ ͡°) faktem jest że linia nadwozia od razu wskazuje na Porsche, a że ludzie znają głównie 911 to takie jest pierwsze skojarzenie

Problematyczny do rozróżnienia z 911 to bardziej był Boxster z ówczesną 911 (996) - szczególnie front
bylem_zielonko - >To jest właśnie najpiękniejsze w Caymanie. Że ciężko go odróżnić od...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • Odpowiedz
@Cancermoon: idealnie wpojona wizja ameryki wzięta z gier, klipów rapowych, gta za gówniaka zbudowała wyobrażenie ameryki jako super miejsca ,bogate klipy laskami nagimi, oczywiście, jest tam co zwiedzać, zobaczyć, klimat amerykańskiej budowy dzielnic jest fajny, można ciekawe zdjęcia porobić ale tak o zyć jak na zdjęciu to jest w #!$%@? cięzkie
  • Odpowiedz
co? Przecież z każdej strony to auto wygląda całkiem inaczej od 911( ͡° ͜ʖ ͡°) faktem jest że linia nadwozia od razu wskazuje na Porsche, a że ludzie znają głównie 911 to takie jest pierwsze skojarzenie


@bylem_zielonko: Byłem w salonie Porsche i miałem problemy z wskazaniem, który jest który :D A na ulicy w ogóle, mój Cayman będzie brany za drogą zabawkę :D
  • Odpowiedz