Wpis z mikrobloga

Coraz śmielej sobie działa rosyjskie lotnictwo skoro nawet bomby grawitacyjne zrzuca. Ukraińska obrona przeciwlotnicza chyba pojechała na wczasy.

Bombardowanie przez rosyjskie lotnictwo frontowe celów w rejonie Orichowa (pierwszy materiał) oraz Bilohoriwki (drugi materiał).W pierwszym przypadku użyto bomb szybujących FAB-500M62 UMPK zrzucanych przez bombowce Su-34, drugi przypadek to klasyczne bombardowanie bombami grawitacyjnymi przeprowadzone przez Su-25.


https://twitter.com/KrukuOne/status/1676568803281448961?s=20
#ukraina #rosja #wojna
  • 5
I cieszy cię to? Dlaczego, jeśli można spytać?


@Pantokrator: A skąd taki wniosek ? Od 9 lat komentuje pod tagiem i jeszcze żaden oszołom mi nie pokazał mojego komentarza w którym popieram Rosję xd.

Uważasz, że cywilizacja gwałcenia dziecu u obcinania jaj i fiuta nożem do tapet zasługuje na ostateczne zwycięstwo?


@Pantokrator: Nie wiem, jak ty możesz nazywać się Polakiem i pisać takie rzeczy o Ukrainie. To jest nasz bratni
Uważasz, że cywilizacja gwałcenia dziecu u obcinania jaj i fiuta nożem do tapet zasługuje na ostateczne zwycięstwo?


@Pantokrator Zapytaj co dziadkowie ukrainskich żołnierzy robili z Polakami i Żydami oraz czyje pomniki i formacje dzisiaj święcą ze zdwojoną siłą.
@Koniasz: Na wykopie kilka dni temu pisali, że Ukraińcy nie mają już rakiet do obrony przeciwlotniczej, ruscy chyba to przeczytali, skoro zaczęli bombardowania.
Na wykopie kilka dni temu pisali, że Ukraińcy nie mają już rakiet do obrony przeciwlotniczej, ruscy chyba to przeczytali, skoro zaczęli bombardowania.


@dziacha: Mają ale bardzo mało. Największe problemy są z pociskami do postsowieckich systemów. A zachodnich systemów nadal jest bardzo mało. Przez to Ukraina musi wybierać czy broni miast czy wojsk na froncie. Jak widać broni miast. Dlatego większość lepszych zachodnich systemów broni Kijowa Lwowa czy innych miast w głębi.