Wpis z mikrobloga

  • 1
Musze Cie zmartwić. Nie wiem gdzie byłeś ale nie była to komisja


@Niewiemja: napisałbym ci gdzie byłem ale za to dostałbym bana. Jedno jest pewne - dzielisz z tą osobą chromosom X i 50% genów.
  • Odpowiedz
@Niewiemja: napisałbym ci gdzie byłem ale za to dostałbym bana. Jedno jest pewne - dzielisz z tą osobą chromosom X i 50% genów.


@pieknylowca: Nie chcę Ci psuć zabawy, ale Twoja stara dzieli z bananem 50% genów. Z orangutanem pewnie 95%.

O ile jest człowiekiem, rzecz jasna.
  • Odpowiedz
@Niewiemja: Co, nie miałeś tego gówno wywiadu w samych majtasach? Już w dupie i jajach nie grzebią może, ale za to nadal uwłaczająco każą ci się rozbierać i z komisją rozmawiać o tym czy chcesz do wojska i dlaczego nie xD

@pieknylowca Oczywiście na tym się nie kończy, nawet jak z własnej woli pójdziesz do wojska to i tak będziesz miał o wiele bardziej pod górę niż kobiety, pamiętam
  • Odpowiedz
@pieknylowca: Bez kitu, albo ja coś źle zapamiętałem, albo w każdy mieście wygląda to zgoła inaczej.
Trochę dawno to było i miałem wezwanie w nietypowy dzień, bodajże ostatni termin to był, gdzie praktycznie nikogo już nie było do kwalifikacji. btw. nawet z dwie dziewczyny się przewinęły, jak czekałem w kolejce.
To było jakoś tak - poczekalnia dla wszystkich na korytarzu w miejscowej szkole, następnie wywoływanie i kolejne pomieszczenie, gdzie normalnie
  • Odpowiedz
Co, nie miałeś tego gówno wywiadu w samych majtasach? Już w dupie i jajach nie grzebią może, ale za to nadal uwłaczająco każą ci się rozbierać i z komisją rozmawiać o tym czy chcesz do wojska i dlaczego nie xD


@Szalom: Nie, nie miałem. Miałem zwykły wywiad z lekarzem nie przy jakichś ludziach. Na komisji żołdak zadał mi całe jedno pytanie "Czy chce Pan mieć cokolwiek wspólnego z wojskiem?" na
  • Odpowiedz
@Skey2142: Bo tak to właśnie wygląda tylko wykopki sobie fantazjują że im ktoś w kakaowy otwór będzie zaglądał i jajkami majtał jak dzwonkami na komunii, dziwne fetysze ale nie ma co oceniać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Niewiemja: No dobra to miałeś normalną, ale nie bądź taki cwany, bo serio raczej ty jesteś w mniejszości. I ja i większość typów tutaj normalnie po badaniu lekarskim w gaciach przed komisje i tu akurat tak samo jak u ciebie - nie chce mieć nic wspólnego z wojskiem, do widzenia.

Dopiero potem można się ubrać
  • Odpowiedz
@Szalom: No nie, ubierasz sie normalnie za parawanem. Jak ktoś miał inaczej to nie wiem, może wypadałoby to zgłosić. Chociaż ja takie przypadki znam głównie z fantazji ludzi którzy na nich nie byli. Jak Ci ktoś każe biegać w majtach przed ludźmi wbrew woli to możesz to zgłosić na policje zwyczajnie tak że jak dla mnie bajki bo byłoby o tym głośno
  • Odpowiedz
@Niewiemja: Też koło 2005 miałem komisję, i bawiono się kulkami. Nie w prywatnym gabinecie, tylko na otwartej sali, kilkanaście osób na raz. Stało się w kolejce do stolika w samej bieliźnie. Przy jednym kazano opuścić bieliznę, i było macanie, a przy kolejnym pytano czy chcę służyć w wojsku. Mieliśmy inne doświadczenia w tych samych czasach, więc czemu teraz miało by być inaczej? (moja komisja była w Nowym Targu)
  • Odpowiedz