Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #krakow
Gdzie szukac nieruchomosci z rynku wtornego w Krakowie? Mam wrazenie, ze olx/otodom to w wiekszosci jakis syf, przejrzalem sobie kilka biur nieruchomosci i tam czasami zdarzaja sie ciekawe oferty, ale po jednym telefonie z jednym z biur az odechcialo mi sie z nimi wspolpracowac. Czy sa jakies grupki, alternatywne strony dla tych co wymienilem? Morizon wyglada nawet spoko, ale moze jest cos ciekawego jeszcze?
Ew. ma ktos do polecenia jakies dobre biuro/posrednika z ktorym nie dostane raka podczas rozmowy? Juz walic prowizje, jezeli ktos dla mnie znajdzie ciekawe mieszkanie to jestem w stanie mu zaplacic :)
  • 8
  • Odpowiedz
@quelle-surprise dokładnie jak wyżej, grupy na fb. Sam tam znalazłem bo babeczka wrzuciła ofertę zanim ogarnęła zdjęcia i opis na stronę biura, plus sporo ofert powinno być bezpośrednio od właściciela
  • Odpowiedz
@Serghio
Raczej myslalem o poludniu Krakowa, Ruczaju, ale tak na prawde nie mam okreslonych preferencji, jak bedzie blisko komunikacji to już jest ok. Ja pracuje zdalnie, ale różowa dojeżdza do pracy do centrum :D Mieszkałem na galicyjskiej i mocno bolało dochodzenie ponad 15 min na przystanek tramwajowy, więc wymóg to tak +- 5/10 min od przystanku tramwajowego.
Mieszkanie 2/3 pokojowe, jeżeli 2 pokoje to najchętniej z osobną kuchnią, ale tutaj salon
  • Odpowiedz
@quelle-surprise: intensywnie szukam od 2 tygodni, tyle, że jestem skoncentrowany jedynie na dwóch dzielnicach, rzeczywiście ciężko jest z tymi ogłoszeniami na rynku wtórnym, a jaki budżet zakładasz? na kredyt bk2%?
  • Odpowiedz