Wpis z mikrobloga

Hej, ponawiam swoje ogłoszenie.

@Drift3r

Cześć

Ponawiam ogłoszenie o szukanie osób do anonimowych wywiadów na temat relacji damsko-męskich na potrzeby mojej pracy magisterskiej na naukach o rodzinie.


Szukam panów mających problemy na polu relacji z płcią przeciwną. Oczywiście mówię o osobach heteronormatywnych, bo takich dotyczy moja praca.


Mam już parę osób, ale potrzebuję więcej. Jeśli ktoś byłby chętny wesprzeć rozwój nauki na tym polu, to byłoby super.


Wywiady w pełni anonimowe, jednak mała prośba, aby przenieść się ma Facebooka, bo chodzi o zachowanie jednolitości formy tych wywiadów. Wszystkie personalia będą ukryte, to może być nawet fejkowe konto. Byleby wzór rozmowy był z Messengera, bo rozmowy będą screenowane na potrzeby załączników do pracy.


Można się zgłaszać ma priva lub tu w komentarzu.

#psychologia #przegryw #incel #incelosfera #ludzie #piwniczaki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 7
  • Odpowiedz
A co tu badać, #!$%@? jest, bo chłop
- jest niewysoki
- nie jest ponadprzecietny z wyglądu
- jest biedny lub przynajmniej niezamożny
- nie przejawia cech patologicznej agresji

a to są rzeczy nieakceptowalne dla zdecydowanej większości p0lek, przynajmniej do 30. Nie da się tego przeskoczyć ani ukrywać i tyle. Do tego jeszcze chłopa się za to wszystko obwinia i forsuje rozwiązania mające z niego zrobić półniewolnika #!$%@?ącego na p0lki.
  • Odpowiedz
@Drift3r: nic bym nie chciał, bo nie łapie się pod temat tej useless i oczywistej pracy. Glupio by mi było prosic o pomoc i nie oferować nawet jakiejś picki za pomoc xD
  • Odpowiedz