Wpis z mikrobloga

@ravau: Ależ macie problem: biała laska kupiła sobie trochę taniej murzyna w promocji i już wielkie halo...
W piłce nożnej to norma - niejeden klub kupuje czarnoskórego zawodnika w jeszcze większej promocji niż 60%

#pdk
@Rasteris:
Ależ nikt nie zabrania ci wierzyć w to, że w reklamach trafiają ludzie losowo. Rzucają kostką i wypadają grube kobiety. Rzucają kostką i wypadają czarni faceci. Rzucą kostką i masz 20 IQ.
@text: wiesz co to są badania fokusowe? A dodaj do tego, ze nasz rynek hest rynkiem ubogim. Grupą docelową dla takich produktów są mniej zamożni. W Ameryce czy w Europie zachodniej często są to czarni, a jak robi się reklamy to globalne teraz. Jesteśmy w tej samej grupie docelowej co czarni z USA ze wzgledu na zamożność.
Widziałeś czarnych w reklamach produktów luksusowych?
@Rasteris:
A ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? Ja się nie czepiam czarnych w reklamie baranie. Ja się czepiam takich białych baranów jak ty. Poza tym nawet kropek nie umiesz łączyć. Bo zmiany jakie zachodzą w społeczeństwie (lewica dominuje, dzieci płatki śniegu - nie można nikogo obrazić, inkluzywnośc na siłę itd itp), są potem obrazowane w reklamach.
@Rasteris:
I sprzedając męskie ciuchy facetom, którzy w 85-95% są na zachodzie biali, w Polsce w 99,9% biali, wyszło im, że będa pokazywać czarnego faceta, który domyślnie rucha białą.
Spoko, fajne te badania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym jaki spisek? To, że lewicowe pokolenie boi się urazić każdego, boi się być nawet posądzone o to JEST FAKTEM!
Chcesz mi powiedzieć, że takie lewicowe typy jak ty