Wpis z mikrobloga

#leagueoflegends #lol #gry Gram od ponad tygodnia w Lola i tak toksycznych graczy nigdzie nie spotkałem. Uczę się grać gram dla funu a ludzie mnie wyzywają, żebym nie grał rankedow i piszą żeby mnie reportować xD
Póki co to ja zgłaszam tych co wyzywają i dostaje powiadomienie że dostali karę xD
podsumowując fajna gra ale społeczność to patola.
#ligalegend #leagueofcancer
  • 16
  • Odpowiedz
@buzitozamalo: Jest koniec sezonu, ludzie chcą wbić jakieś tam rangi i trafiają w drużynie gościa który założył konto tydzien temu, zna pewnie 3 z 163 postaci co w ogóle robią, nie dziwie się że Cię wyzywają. Powinni wprowadzić ograniczenie na gry rankingowe dla takich ludzi... bo jak slysze gram sobie 4fun ale #!$%@? pojde rankeda zeby #!$%@?ć innych, zamiast trenowac na normalach czy aramach i uczyć się postaci.
  • Odpowiedz
  • 1
@Nehro A po co te rangi nie czaje :D To nie powinno być tak że takich graczy jak ja przydziela do tych na podobnym poziomie gry?
Mireczku w tym wpisie chodzi o to jaka patologia gra w tą grę. Grałem w wiele gier online i takiej skali toksyczności nigdzie nie spotkałem.
  • Odpowiedz
@buzitozamalo: Żeby takich graczy jak Ty przydzieliło do twojego poziomu czyli Irona musiałbyś jeszcze przegrać ludziom blisko 100 rankedów, tak niestety to działa jak zaczynasz nowe konto masz "świeże elo" i grasz na ludzi znacznie lepszych od Ciebie.
  • Odpowiedz