Wpis z mikrobloga

@SKGR: kiedyś była beka z "pa babkę zapina na wieży", a teraz są takie czasy że już nic złego nie można powiedzieć, bo wielka postępowość xd
  • Odpowiedz
@SKGR: wiesz co zalezy jak na to patrzec, zazwyczaj kolesie co mieli inna laske co weekend tez maja czesto na to wywalone. Jednak wiadomo jaki procent chlopow moze sobie na to pozwolic
  • Odpowiedz
  • 93
W sumie to tylko ludzi co nie ruchają obchodzi kto ile miał #!$%@?ów XD


@howtowisnia: na pewno polska kobieta, która miała w sobie kilkanaście/kilkadziesiąt różnych penisów będzie w stanie stworzyć stabilny związek i będzie dobrą kochającą matką dla swoich dzieci i wierną żoną dla swojego męża. Statystyki rozwodów to przecież potwierdzają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
CXLV - >W sumie to tylko ludzi co nie ruchają obchodzi kto ile miał #!$%@?ów XD

@how...

źródło: riley-reid-e1659175815785

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 3
@SKGR
Trochę cię zaskoczę ale takie akcje #!$%@? zarówno ludzie którzy poznali się 5 minut temu, jak i wieloletnie małżeństwa xD.
  • Odpowiedz
@sartin19: ja mam dwucyfrowy bodycount i to się nie ma prawa udać. KAŻDY kto się dużo ruchał ci to powie - zmiany w myśleniu są nieodwracalne. Ciągle się porównuje, a że nie ma ludzi idealnych, to nigdy nie będziesz w pełni szczęśliwy w związku. W przeciwieństwie do moich rodziców którzy mają bodycount (prawdopodobnie, znają się od 15 roku życia) 1 i po 35 latach związku wysyłają sobie smsy jak któreś z
  • Odpowiedz
@CXLV: Tak, do rozwodów dochodzi oczywiście tylko i wyłącznie z winy kobiet :)) mężowie to przecież tacy są idealni - szkoda, że co 3 ma założoną niebieską kartę, a co czwarta zamężna kobieta doświadczyła przemocy z ręki męża :))) taki obraz wasz, mężczyźni „z zasadami” :)))
  • Odpowiedz
@CXLV: Tak odnośnie statystyk - wcaaaale puszczanie się nie ma wpływu, wcaaaale ( ͡° ͜ʖ ͡°) Osoby broniące takich zachowań można porównać do średniowiecznej tłuszczy, która miała autorefleksji tyle co kot napłakał. A co do akcji w budce, to była przestrzeń publiczna i #!$%@? zboczeńcy mają z takich miejsc #!$%@?ć, elo.
Sig_mar - @CXLV: Tak odnośnie statystyk - wcaaaale puszczanie się nie ma wpływu, wcaa...

źródło: kobiety dupodajki

Pobierz
  • Odpowiedz
Tak odnośnie statystyk - wcaaaale puszczanie się nie ma wpływu, wcaaaale ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Sig_mar: ja bym jednak był ostrożny z tego typu rzucaniem statystyk w ciemno, korelacja to nie przyczynowość

przykładowo można by idąc tą drogą dojść do wniosku, że posiadanie jednego seksualnego partnera powoduje wzrost aktywności religijnej, co oczywiście jest bzdurą, ale da się wyczytać to również ze statystyk gdy źle oszacujemy co jest
  • Odpowiedz
@SKGR: nie chodzi o bronienie jej tylko nie bycie hipokrytom bo większość ludzi uprawiających sex nie raz robiło to w takich dziwnych miejscach. Ja kiedyś zaliczyłem wszystkie wierze ratownika na wakacjach i nie widzę nic złego w szybkim lodziku w budce albo przebieralni
  • Odpowiedz
@CXLV: przecież was po prostu boli, że ktoś rucha i żyje swoim życiem, nie wiem co Ci statystyki rozwodów potwierdzą XD
Ale no tak, wykopki, które z domu nie wychodzą, zawsze znają sie najlepiej na tym, kto kogo zdradza i dlaczego laska, która rucha jest 100 razy gorsza niż chłop który rucha.
  • Odpowiedz
@CXLV: Statystyki rozwodów potwierdzają, że najczęściej do rozwodu dochodzi z winy męża i to także przy zdradach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dodatkowo, najczęściej rozwodzą się pary z wysokim stażem w granicach 20 lat stażu, ale mediana wieku rozwodów wynosi około 40 lat a to by oznaczało ni mniej ni więcej, że najczęściej rozwodzą się ludzie którzy wzięli ślub w bardzo młodym wieku, czyli ci najmniej doświadczeni, mający
  • Odpowiedz
kiedyś była beka z "pa babkę zapina na wieży", a teraz są takie czasy że już nic złego nie można powiedzieć, bo wielka postępowość xd


@its_ouwa: ale nadal możesz sobie z tego prychnąć. Kryryka soada ba zazdrosnych spierdoksów, którzy chcą już namierzać tę kobietę i pisać do jej mamy.
  • Odpowiedz