Wpis z mikrobloga

@Kazimierz_Lyszczynski: Jakoś w Lyonie kibice wyszli na ulice, bronić miasta. Dokładnie tak samo było w Belgii i Holandii jak były zamieszki Marokańczyków pod koniec 2022r.

Dodatkowo, życie to nie jest ani film z superbohaterami gdzie jeden może walczyć z kilkoma, ani tam w walce na ulicach nie ma żadnego honoru, że tylko w honorowej walce jeden na jednego z ukłonem i podziękowaniem jak w średniowiecznym pojedynku. Wyjdziesz na ulice to dostaniesz
DoktorNauk - @Kazimierz_Lyszczynski: Jakoś w Lyonie kibice wyszli na ulice, bronić mi...
@CXLV:

jestem ciekawy czy ty byś solo wyskoczył do zahivionych murzynów z nożami? Znając życie po pięciu sekundach byś zwijał się na ziemi z bólu z odciętą ręką, jak ten francuz, co mu w sobotę murzyni odcięli dłoń jak próbował swojego auta bronić xD


Nie wiem, nigdy nie planowałem skakania do zahivionych murzynów z nożami, ale jak masz jakieś doświadczenia w tym temacie to się podziel. Chodzi o to, że prawa
przecież kozojebcy Francuzom łapy na żywca ucinają, nie rzadko mają broń palną i biała.

Tu trzeba chwilę rozkminic i bawić się w partyzantke, to nie jest tak łatwo żeby się zebrać i wyjsc na sniadych z pięściami.


@Ejber_z_Fyrtla: wiem, ale po prostu podjarka takimi zdjęciami jest bezcelowa bo ulice Francji dawno nie są juź Francuzów
@Gorbo2004: To bardzo szlachetne z ich strony, ale z jakiś powodów zachodni populiści nadal sięgają po Polaków w kampaniach antyimigranckich. Nad tego typu emocjami nie da się panować, w nich nie ma logiki.