Wpis z mikrobloga

Hej, potrzebuje nowego obuwia. Na ten moment mam od prawie trzech lat new balance fuel cell propel v3 - wybrałem je, bo miałem solidny rabat :D Aczkolwiek widać zużycie tego obuwia i chciałbym wybrać coś nowego. Rozmiar obuwia 43, waga 84kg, wzrost 186cm. Głownie szukam do biegów i startów 5-10km po asfalcie, ale półmaraton chciałbym w nich też przebiegać kwartalnie w roku, albo częściej (uwzględniając cały czas jeden dłuższy trening biegowy w tygodniu 12-18km).

Mała uwaga w okresie zimowym częściej trenuje siłowo dlatego moja waga jest nawet ponad 90kg, ale biegam cały czas tylko, że z mniejszą częstotliwością, więc musiały by mieć dobrą amortyzację i być dla "cięższych". Budżet 300 - 500 zł.

Coś byście polecili?

#bieganie #biegajzwykopem
  • 11
@cesc05 polecam asics novablast 3 - genialny but bardzo uniwersalny. I do wybiegań jak i do szybszych jednostek. Bardzo miękki. Wyglądają na masywne a zaskakują sporą lekkością. Z wad mogą być słabiej przyczepne w gorszą pogode ( ͡° ͜ʖ ͡°) wielu osobom bardzo siada ten but, novablasty 2 ponoć nie odstają mocno od 3 a są tańsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cesc05 jeśli widziałeś te „endorphin speed” to wiedz że na zalando się jebneli i to jest model endorphin shift ( ͡° ͜ʖ ͡°) specyficzny but który nie każdemu podchodzi. Ma raczej mniejszą liczbę zadowolonych biegaczy z nich. Endorphin speedy 3 raczej nie schodzą jeszcze poniżej 600pln na promkach bo to najnowsza edycja z serii endorphin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
enteropeptydaza - @cesc05 jeśli widziałeś te „endorphin speed” to wiedz że na zalando...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz