Wpis z mikrobloga

Nie no, ta pogoda to jest żart. 10 miesięcy pizgawicy, czekania na cholerny lipiec i sierpień, bo czerwiec stracony z temperaturami rzędu 15 stopni, a tu nadal to gówno cholerne za oknem. Ile można, w tej p0lsce zimnej, ja rozumiem, że klimat się ochładza ale że tak szybko?! Woda w jeziorach lodowata, o morzu nie wspominając, indeks uv niziutki, to się nie opalisz, destynacje wyjazdowe są ograniczone, a ciągle w te same miejsca już mi się nie chce jeździć. Ciągle lasy, miasta, miasta i lasy, rower ewentualnie. Jestem zawiedziony. Ehh. Spałem 12 godzin, pierdziele to, idę dalej spać.
#przegryw
Van-der-Ledre - Nie no, ta pogoda to jest żart. 10 miesięcy pizgawicy, czekania na ch...

źródło: wtfwtfwtf

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Van-der-Ledre No w Kalifornii nie żyjemy (moje marzenie) ale przesadzasz. Pogoda na krótki rękaw. Nie prześpij tam całego lata, korzystaj z najdłuższych dni w roku bo za chwilę znowu 9 miesięcy piździawicy i ciemności. A wiemy że krótkie szarobure dni sprzyjają depresji...
  • Odpowiedz
@MetalowyBieg Nikt nie zdradzi ci tej tajemnicy. To wiedza zastrzeżona dla najbardziej przegranych, samotnych i zrezygnowanych. Zapytaj o 3 w nocy jak Levander wstaje to może uzyskasz wskazówki.
  • Odpowiedz