Wpis z mikrobloga

Poza sytuacją latexów, jedna rzecz wynikająca ze śmierci #suchodolski mnie cieszy mnie szczególnie. Ten cały skowyt kanałów, które tyle lat krążyły wokół Szkolnej, robiąc z istnienia bandy meneli ważną część swojego życia, które z bycia satelitami uniwersum, zamienią się w meteory i jebną o ziemię jeden po drugim, albo rozpadną się w internetowej pustce.

To do ciebie, obszarze badawczy, którego skowyt po śmierci suchego słyszę do dziś.

To do ciebie beatko boża, ustawiająca wstążkę na profilowym, a w filmie pożegnalnym piermandoląca

nie mogę zrozumieć ludzi, którzy piszą "cham się przekręcił", i co z tego? Wydaje mi się, że normalną rzeczą jest, że kiedy ktoś jest często obecny w twoim życiu, nawet przez ekran czy głośniki, to przestajesz być obojętny na jego los i nie chcesz dla niego źle.


Iks kuła de. Po tylu latach nie zrozumiałaś, że wielu (większość?) widzów nie śmiała się z majorem, tylko z majora.

To do ciebie major suchyfan, który wrzuciłeś pożegnanie strusia ze smutną muzyczką wybierając takie sceny, że ten wojtuś kochany to taki miły laluś był. Tylko że nie był. Był okropną kreaturą, która bardziej niż ludzkie odruchy, posiadała instynkty - głód, podniecenie seksualne, stan zagrożenia czy radości. Bliżej było mu do małpy, niż do człowieka.

To do ciebie king of the diamont, ty pseudogłosie rozsądku, który wsiąkłeś w uniwersum tak bardzo, że analizujesz każdy ruch nawet najbardziej pobocznej postaci. Poświęcając godziny swego życia na bandę meneli.

To do ciebie messi, potężny shoterze pod patronatem latexów.

To do każdej jednej pijawki - bo nie sposób wymienić was wszystkich - która w pośredni sposób (żerowanie latexów na menelach to inna kwestia) trwała przy Szkolnej niczym gówno przyczepione do kadłuba statku, które krzyczy "płyniemy!". No cóż, wasza łajba właśnie poszła na dno. A wy razem z nią.
#kononowicz
  • 17
  • Odpowiedz
@PatoPaczacz: przeciez uniwersum nie upadnie. Widzowie są zbyt uzależnieni od tej menelskiej papki. Już teraz centrala, ekopet i inni zastanawiaja się jak rozkręcić towarzystwo. smierć majora jakby nie poatrzeć jest hajlajtem uniwersum i będą próować dźwignąć popularność. Warmianin nieruchawy to będą mu zapodawać kompanó bożych aby było śmiesznie. Już teraz przyemirzany jest tomeczek z marnym skutkiem. ale Stański, Kulas z Księżyna albo Masterek pewnie dostarczą jakiś kontent. Ja osobiście np
  • Odpowiedz
@SiegPop: Dobrze to widać, jak się wypowiada gdzieś spontanicznie :D. Czy po samym fakcie, że psychola pokroju Harasia wspierał swoimi działaniami dłuższy czas w "uniwersum" Darka Kwietnia, gdzie ludzie na pierwszy rzut oka widzieli z kim mają do czynienia.
  • Odpowiedz
@PatoPaczacz: nie pozwala im na to ich wiesniacka kultura i prymitywny katolicyzm wiejski
jak to na wsi - kazdy sasiada obgaduje ale jak sasiad umrze to juz jest wielka tragedia na pokaz

i taka beatka - najwieksza plotkara na wsi - stara sie jakos relatywizowac swoja biernosc, przeciez siedziala i na to patrzyla, nie zrobila nic

wiekszosc widzow przeciez to oglada glownie ze swojej chorej zwyrolskiej natury a nie zeby tam komus wspolczuc, gdyby szczur sie nie przekrecil to by do konca ogladali sezon w sedziszowie, do samego upadku i powrotu
  • Odpowiedz