Wpis z mikrobloga

@ciachostko: W tonie "freethinkera" porównujesz mój wpis do wywodów wuja janusza, choć według mnie to właśnie twój wpis bardziej wpisuje się w te standardy - czyli nie znam się, ale się wypowiem. Jeżeli skończyłeś jakieś studia to nie jest wykluczone, że po prostu obowiązywały trochę inne realia niż w przypadku studiów prawniczych albo po prostu przejawiasz myślenie życzeniowe.
Przynajmniej poprawiłeś mi humor tym, że ocena odzwierciedla wiedzę, choć przed chwilą sam
  • Odpowiedz
@reznerek od 15 lat w cv wpisuje że ukończyłem studia i nikt nigdy tego nie zweryfikował. jak potrzebowali żebym doniósł świadectwo bo chca urlop wyliczyć to zawsze mówiłem ze doniosę bo zgubiłem przy przeprowadzce.
  • Odpowiedz
Nikt nigdy nie będzie wracał do Twojej oceny ze studiów.


@reznerek: są miejsca gdzie na to patrzą, przynajmniej w mojej branży i to jest bardzo ważna wskazówka - że trzeba stamtąd uciekać, bo są #!$%@?.

Ale jeśli wyróżnienie na dyplomie ma dla OPa sprawić radość, to mu tego z całego serca życzę. Może to głupie, ale ja dyplom doktorski mam na ścianie w domu nad biurkiem i jestem z tego dumny.
  • Odpowiedz
Jak się uda na 5


@gdziemojimbuspiatka: Mam nadzieje, że specjalnie wiele cię ta 5 nie kosztowała. Inaczej może cię przygnębić wieść, że jesteś ostatnią osobą, która w ogóle zwróci na to uwagę by choćby np. postawić cię przed osobami mającymi gorsze oceny.
  • Odpowiedz
@DerMitteleuropaer:

są miejsca gdzie na to patrzą, przynajmniej w mojej branży i to jest bardzo ważna wskazówka - że trzeba stamtąd uciekać, bo są #!$%@?.


W jakiej branży patrzą na to, na jaką ocenę się obroniłeś na na kierunku "informatyka"?
  • Odpowiedz