Wpis z mikrobloga

Miała być poważna alternatywa a robi się z tego drugi Milanos ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wykop znów trymufuje i gniecie wszelką konkurencję. Robi to pomimo najbardziej upośledzonego interfejsu w swojej historii. Wykop ma monopol i nic tego nie zmieni. Żaden Milanos, żadne Strimi czy Hejto. Ci wszyscy userzy którzy zapowiadali huczne odejście na alternatywną platformę wracają tu z podkulonym ogonem. Tak było, jest i będzie.

#hejto #strimi #wykop
Larsberg - Miała być poważna alternatywa a robi się z tego drugi Milanos ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...

źródło: temp_file.png6200050406201251403

Pobierz
  • 31
@Larsberg:
Wykop - portal działający kilkanaście lat, ze sporym budżetem + wsparciem jedynej slusznej partii + Orlen
vs
Hejto - portal zrobiony hobbystycznie z małym wsparciem patronite

OP nie widzi różnicy albo celowo manipuluje :)

Dodatkowo dane wyssane z jakiejś gównostrony. Od kiedy to aplikacja zewnetrzna ma dostęp do statystyk odslon? Daj dane z GA manipulancie.
@Larsberg rzecz jasna kibicowałem hejto na starcie, bylem #!$%@? na to co biauek zrobił z naszym portalem, na hejto siedziałem niedlugo, 3 tygodnie, glownie przerzucalem jakies memy z fB aby nabic range guru. Boom jednak potrwal bardzo krotko, na poczatku wpisy mialy po kilka set plusow, po okolo 2 tygodniach ledwie kikkadziesiat. Ja jestem atencjuszem i dla mnie to za mało. Hejto od poczatku brakowalo jakiegos pazura, to bylo takie slodko pierdzace