Wpis z mikrobloga

@frems: Wolski byl zaproszony na geostrategiczna debatę przez BBN i jest w sumie dość szanowany w środowisku wojskowym (jest na przykład sponsorowany przez PGZ), wydaje mi się że to może jednak coś znaczyć. A to że facet się czasem myli to wyobraź sobie że jest raczej normalne. Czym zatem możesz się Ty pochwalić jeżeli chodzi o osiągnięcia? Skoro jesteś w stanie sądzić w takiej sprawie rozumiem że masz do tego pełne
@laki_dl oh a dlaczego ci umyka jego skamerskie osiągnięcia? tego już nie widzisz i to już nie jest ważne? nie ważne jakim ekspertem jest (swoją drogą jest dość słabym lepszym to chyba jest tłumaczem ruskiego telegrama) oszukiwanie ludzi kasuje wszystkie jego osiągnięcia.
a jakimi ty możesz się osiągnięciami pochwalić prócz poniżania ludzi, którzy wykonują inna pracę niż umysłowe?
Co jak ktoś kopie rowy albo prowadzi samochody to pewnie głupek, debil itp? piekna
@frems: Ale jakie skamerskie osiągnięcia? To że 2/10 jego wypowiedzi są nietrafione to jest skam? Wyobraź sobie że każdy się myli. Ja nie muszę się chwalić żadnymi osiągnięciami, i nikogo nie poniżam. Za to Ty próbujesz się postawić w roli "eksperta" komentując i poniżając pracę ludzi którzy są uznawani za pewnego rodzaju autorytet. To jest zastanawiające, Ale cytując klasyka:
Każdy ponad każdym - #!$%@? - innego traktuje jakby był niczym
Wszyscy
@laki_dl weź nie udawaj że nie ma osiągnięc skamerskich. wystąpienia u pewnego durnego youtubera siejącego propagandę. podpisy książek. reklamowanie jakich podejrzanych inwestycji.
szanowany to on był ale po ostatnich analizach okazał się być #!$%@? ekspertem.
ja pluje na podejście jak twoje. gdzie źle osiągnięcia kogoś są całkowicie pomijane.
@frems: Pokaż mi jednego eksperta w obojętnie jakiej dziedzinie który się nie mylił. Nawet Einstein mylił się w wielu kwestiach, choćby w kwestii mechaniki kwantowej. Pluj, pluj. Oby Ci śliny wystarczyło.
@laki_dl i dalej nie odpowiadasz na mój podstawowy zarzut scamy. Tylko brniesz w eksperta.
widzisz dobry ekspert potrafi przyznać się do pomyłki a ten twój bóg ekspercki odwraca zawsze kota ogonem :)
@frems: Przeciez on w jasny sposób przedstawił swój pogląd na temat wywiadu u atora i walnął się w pierś, to samo w odniesieniu do podpisów, czego jeszcze oczekujesz?