Wpis z mikrobloga

Ale mnie wpienia ten polacki kult "ludzi pracy" za najniższą krajową zwłaszcza w opiece zdrowotnej. Hejt na lekarzy i pielęgniarki bo "za dużo zarabiają", że się w dupach przewraca i że się niby obnoszą z tym że są personelem wyższym niż salowa. Oczywiści że są. Skończyli trudne studia, są lepiej wykwalifikowani i zarabiają więcej. Salową może być każdy, ale to oczywiście ją statystyczny Polak będzie darzył największym szacunkiem, bo pracuje ciężko zarabiając mało. Jeszcze będzie wymagał od lekarzy i pielęgniarek tego, żeby najlepiej klękali przed majestatem klasy pracującej za najniższą krajową, aby ta się czasem nie poczuła, że ktoś się przed nią obnosi tym, że ma w życiu lepiej ( ͠° °)(òóˇ)
#zalesie #medycyna #zarobki #chlewobsranygownem
  • 6
  • Odpowiedz
@eb8a: no to ja mam inne spojrzeniec na sprawę, każdy płaci podatki żeby ta opieka zdrowotna była a i tak bez pakietów medycznych czy wizyty prywatnej nie dostanie się żadnej pomocy
Raz bylam na nfz i trauma do końca życia typ nawet nie udawał że chce pomóc
Dzień później poszłam prywatnie bo oprócz chamstwa i wyśmiewania nie dostałam żadnej pomocy
Więc skoro i tak trzeba chodzić prywatnie to studia medyczne powinny
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
każdy płaci podatki


@Linnior88: te pieniądze są zgaospodarowane w leczenie chorób przewlekłych zwłaszcza ludzi starszych - miliardy na leki refundowane, hospitalizacje, wymiany bioder, leczenie i diagnostykę nowotworów, osoby młode tego nie dostrzegają jeśli nie mają nikogo przewlekle chorego w rodzinie, ale nas wszystkich też to kiedyś czeka i na to są właśnie te składki- na leki na nadciśnienie, wymianę biodra czy pobyt w szpitalu kiedy dopadnie nas zapalenie płuc.
O twoim
eb8a - >każdy płaci podatki

@Linnior88:  te pieniądze są zgaospodarowane w leczenie ...

źródło: 4kji4j

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
Ktoś uważa, że pielęgniarki za dużo zarabiają? ( _)


@saviola7: wszystko ponad najniższą krajową to "za dużo" ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@eb8a: przepraszam bardzo ale jeśli przychodzę ze zlamana noga a typ do mnie : " i co mam Cię za te noge potrzymac? "Głucha jesteś? "Siedzisz jak dziwica orleanska" to są normalne teksty lekarza ? Dowalil się nawet ze się nie "usmiechalam" A kto się uśmiecha jak zlamal noge i go boli
Do mojej kuzynki lekarz po usunięciu macicy " i czego ryczysz?" Takich kwiatków jest pełno
Dlatego ja do lekarza
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
: i co mam Cię za te noge potrzymac? Głucha jesteś? Siedzisz jak dziwica orleanska to są normalne teksty lekarza ? Dowalil się nawet ze się nie "usmiechalam" A kto się uśmiecha jak zlamal noge i go boli

Do mojej kuzynki lekarz po usunięciu macicy " i czego ryczysz?" Takich kwiatków jest pełno


@Linnior88: teraz znając przedstawione przypadki w zakresie jaki przedstawiłaś mogę śmiało powiedzieć, że tych dwóch lekarzy to chamy
  • Odpowiedz