Wpis z mikrobloga

Widziaem że się tam wypowiadają ci #!$%@? w internecie najmądrzejsi, że przegrałem. Debyle ebani po pierwsze nie przegrałem, a sędzia przerwał, kto liznął trochę pięściarstwa ten zna różnice, a oni tam w internecie piszą te mlekołaki sprzed komputerów się #!$%@? znają, że przegrałem. Po drugie, nie ma czegoś takiego jak boks w małych rękawicach, więc nadal mam nieskazitelny rekord 10-0. Kto się chociaż yyyy trochę zna to wie, że Zadora byłby zdyskwalifikowany w walce pięściarskiej za to, że miał za małe rękawice. Po trzecie liczy się dla mnie tylko opinia mojego wonskego grona, zgodnie z którą wygrałem przez nokaut w słowe w pierwszej rundzie. Po czwarte, byłem biznesmenem i tam już zarobiłem swój pierwszy milion, a potem poszedłem do ex na plaży bo to było wyzwanie bo mnie podpuścili. Po piąte, kto następny? McGregor, Szpilka albo Khabib. Tak bym to widział. Najlepiej wszystkich trzech po sobie na jednej gali, bo spiesze się robić karierę pokerowa na świecie.
#famemma
Pobierz niezdiagnozowany - Widziaem że się tam wypowiadają ci #!$%@? w internecie najmądrzejs...
źródło: b8a82cf6c8ca4aeb7eb9f04b5eaf034f,0,0,0,0
  • 4