Wpis z mikrobloga

W Hollywood chyba co druga to prostytutka, która tam doszła przez łóżko. Dlatego nie rozumiem głupich kobiet, które bronią tych prostytutek, kiedy te drugie oszukały uczciwie kobiety i razem z knurami odebrały im szansę na kariery bez #!$%@?.

Patrzcie jeszcze na Sophie jakąśtam, dawała dupy Żuławskiemu jak miała 17 (!) lat, a on chyba był już 40+. Że niby miała fajne wiersze i tak się poznali, a nie dlatego, że młoda laska
srogie_ciasteczko - W Hollywood chyba co druga to prostytutka, która tam doszła przez...

źródło: temp_file.png1419707339355452390

Pobierz
@deiceberg @programista15cm @PolaczekPijaczek @peoplearestrange

Gdybym zaliczył wpadkę robiąc wtedy Rosatkę

To przemyśl jakie moje dziecko miałoby matkę!

~ https://genius.com/Tede-mama-mija-lyrics

Ty, powiedz mi, co ty robisz z nim

On ledwo chodzi, jak idziecie na film

Przecież on ledwo jedzie swoją S-Class

Czy tej kobiecie nie chodzi o hajs?

No co ty Tede! To musi być miłość!

Jak Andrzej sześćdziesiąt siedem z Weroniką

Takich ludzi świat, ja go nie ogarniam

Pomyśl, co się musi
blamedrop - @deiceberg @programista15cm @PolaczekPijaczek @peoplearestrange
 Gdybym z...

źródło: oYdk9kqTURBXy9mNWYxMjQ1OTBhOGNmN2IzZmI5MDQ1YzMwY2ZjZDE1MC5qcGVnkZMCzQFozQHE3gACoTABoTEB

Pobierz
Jeszcze historia tych prostytutek, które zgwałcił Harvey Weinstein jest ciekawa xD koleś był obleśny, co same przyznawały, śmierdział, miał obleśne plecy z zaskórnikami, jakieś rzekome problemy z genitaliami, a one mu robiły masaże i dawały dupy w zamian za profity i obietnice xD
Koleś powinien zgnić w pierdlu za gwałty, ale to, że te obleśne prostytutki wynosi się teraz na piedestały to idiokracja.