Wpis z mikrobloga

może ma ktos lub zakładał ostatnio w #pkobp konto i moglby doradzic. jest promka na lokate 10%, z racji ze nie mam konta w pkobp rozwazam zalozenie ale nie jestem pewien wszystkich kruczkow - tak aby konto faktycznie bylo za zero. najlepiej zalozyc je w oddziale czy bez roznicy i mozna internetowo (czy wtedy nie mam jakis limitow?) i na co zwrocic uwage przy zakladaniu lokaty (tej urodzinowej?). obecnie mam konto w mbanku i bez problemu przeleje srodki miedzy tymi 2 kontami jesli sa na mnie? jak to wyglada od strony banku? #bankowosc
  • 1
@torian15: Już tej lokaty 10% niestety nie ma. Była dostępna w czerwcu, a 1.07. bank zastąpił ją (powracającą) Lokatą Mobilną (6%).

Przelew między własnymi kontami w różnych bankach zrobisz bez problemu. Przy większych kwotach (np. 200 tys. zł) mogą by limity dzienne (ale nie w mBanku) i czasem też dodatkowy telefon z banku celem weryfikacji dyspozycji (dla bezpieczeństwa).

Gdzie obecnie możesz znaleźć najlepiej oprocentowane lokaty i konta oszczędnościowe, poczytasz sobie tutaj: