Wpis z mikrobloga

@JeszczeZyje: jak z jednej strony jestem antyimigrancki, tak z drugiej antyrasistowski
A przede wszystkim proprawda.
Hiszpanie byli najbardziej tolerancyjnym i progresywnym społeczeństwem tamtych czasów.
To co umarło z Indian, umarło z powodów chorób, co się stało kompletnie bez samej wiedzy Hiszpanów, a poza tym Indianie szybko byli traktowanie podobnie do ludności hiszpańskiej. Liczyła się klasa społeczna, wierność monarchia i religia, nie pochodzenie
@CamusVevo: pytanie jak najbardziej uzadanione merytorycznie, ej maniek czekaj czy ty kastrację i deportacje nazwałeś ludobójstwem xDD ? Ale ja się dowartosiowywuje siedzący z takimi zwierzętami tutaj xD

PS. Może ja nie powinienem tego pisać ale to takich intelektualnych nieudaczników naprawdę nie traktuje jak ludzi, nawet jak z takimi jak ty rozmawiam to staram się ich poniżać, z takimi jak ty albo grubo albo wcale.
@printHelloWorld: to niestety muszę zatrzymać twoje dowartościowywanie się - masowa kastracja danej grupy etnicznej zgodnie z definicją podpada pod ludobójstwo

Artykuł II Konwencji definiuje ludobójstwo jako czyn „dokonany w zamiarze zniszczenia w całości lub części grup narodowych, etnicznych, rasowych lub religijnych, jako takich: [...] d) stosowanie środków, które mają na celu wstrzymanie urodzin w obrębie grupy

Chciałeś błysnąć ale nie wyszło, pewnie nie pierwszy i nie ostatni raz patrząc na to
@CamusVevo: czytając twoje wypociny przecierałem oczy ze zdumienia chyba z 15 min jakim trzeba być zwierzęciem żeby nie rozumieć czego się pisze <SZOK> <SZOK><SZOK>.

Otóż nie rozumiem dlaczego nawiązujesz w swoich wypowiedziach do kastracji. Ale jako mądrzejszy i przerastający ciebie w każdej dziedzinie, w przeciwieństwie do ciebie nie taguje gunwa takiego jak (danielmagical, patostreamy, famemma). Otóż ogólna definicja czynności o której szczekasz powyżej to

Pewien program społeczny, który pojawił się na
printHelloWorld - @CamusVevo: czytając twoje wypociny przecierałem oczy ze zdumienia ...

źródło: ss

Pobierz