Wpis z mikrobloga

@JeszczeZyje: jak z jednej strony jestem antyimigrancki, tak z drugiej antyrasistowski
A przede wszystkim proprawda.
Hiszpanie byli najbardziej tolerancyjnym i progresywnym społeczeństwem tamtych czasów.
To co umarło z Indian, umarło z powodów chorób, co się stało kompletnie bez samej wiedzy Hiszpanów, a poza tym Indianie szybko byli traktowanie podobnie do ludności hiszpańskiej. Liczyła się klasa społeczna, wierność monarchia i religia, nie pochodzenie
@JeszczeZyje: to podaj przykład twojego rozwiązania.

O widzę że odpisal mi ekspert siedzący na tagach danielmagical, patostreamy, menelica już teraz wiem jakbym zobaczył twoja facjatę na żywca dostałbyś strzała ojcowskiego odemnie xD xD zapewne mleko na ryju masz xD

Oskarek na strzała xD zwierzę nie człowiek xD

PS. O i tag Kononowicz tez odwiedziłeś xDDDD hatfuuuuuu
@CamusVevo: pytanie jak najbardziej uzadanione merytorycznie, ej maniek czekaj czy ty kastrację i deportacje nazwałeś ludobójstwem xDD ? Ale ja się dowartosiowywuje siedzący z takimi zwierzętami tutaj xD

PS. Może ja nie powinienem tego pisać ale to takich intelektualnych nieudaczników naprawdę nie traktuje jak ludzi, nawet jak z takimi jak ty rozmawiam to staram się ich poniżać, z takimi jak ty albo grubo albo wcale.
@printHelloWorld: to niestety muszę zatrzymać twoje dowartościowywanie się - masowa kastracja danej grupy etnicznej zgodnie z definicją podpada pod ludobójstwo

Artykuł II Konwencji definiuje ludobójstwo jako czyn „dokonany w zamiarze zniszczenia w całości lub części grup narodowych, etnicznych, rasowych lub religijnych, jako takich: [...] d) stosowanie środków, które mają na celu wstrzymanie urodzin w obrębie grupy

Chciałeś błysnąć ale nie wyszło, pewnie nie pierwszy i nie ostatni raz patrząc na to
@CamusVevo: czytając twoje wypociny przecierałem oczy ze zdumienia chyba z 15 min jakim trzeba być zwierzęciem żeby nie rozumieć czego się pisze <SZOK> <SZOK><SZOK>.

Otóż nie rozumiem dlaczego nawiązujesz w swoich wypowiedziach do kastracji. Ale jako mądrzejszy i przerastający ciebie w każdej dziedzinie, w przeciwieństwie do ciebie nie taguje gunwa takiego jak (danielmagical, patostreamy, famemma). Otóż ogólna definicja czynności o której szczekasz powyżej to

Pewien program społeczny, który pojawił się na
Pobierz
źródło: ss