Wpis z mikrobloga

Rozmowa na temat zamieszek we Francji, przyjmowania przez pis rekordowej ilości muzułmańskich uchodźców i ogólnie temat uchodźców z ue
I nagle wjeżdża Scheuring-Wielgus i wyjaśnia że za wszystkim złem stoi "biały heteroseksualny p0lak robak" a uchodźcy nie są zagrożeniem dla polek xDDDDDDDDDDDDDDD
#bekazlewactwa #konfederacja #polska #uchodzcy #polityka
Cosipi - Rozmowa na temat zamieszek we Francji, przyjmowania przez pis rekordowej ilo...
  • 56
  • Odpowiedz
babsko ma rację- migranci nie są zagrożeniem większym niż Polacy bo jest ich w Polsce mniej. Taka w tym matematyczna logika. Ale jakie to zagrożenie to już za skomplikowane by ocenić. Argument ma: więcej/bardziej - mniej.
To są takie skrajnie lewackie; neomarksistowskie sofizmaty
  • Odpowiedz
  • 218
Zobaczcie jak ona wygląda. Ona z kontekstu wypowiedzi mówi w imieniu kobiet a wygląda jak po taniości zrobiony transwestyta. Niby kobieta w imieniu kobiet przemawia a za chłopa się przebiera. Lewica jak ja wami gardzę. Nienawidzę was aż do szpiku kości.
  • Odpowiedz
@Cosipi: "95% ofiar przemocy w Polsce to kobiety i ich dzieci" - jak dobrze liczę, to nawet dokładnie 100%, ale Polska tu nie jest wielkim wyjątkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cosipi: Niech zobaczy sobie w takich USA, gdzie prowadzone są statystki w tym zakresie i biali dopuszczają się kilkukrotnie mniej przemocy wobec kobiet niż czarnoskórzy. Jest dobry powód dlaczego Francja zakazuje zbierania danych z podziałem na religie i etniczność.
  • Odpowiedz
@Cosipi: jak rzygam konfederacja to bardziej mnie brzydzi to co ta kobieta mówi. Co to licytacja kto jest #!$%@? gorszy? Na końcu tak czy siak obrywa się mężczyznom, szczególnie białym. Może zacznijmy się licytować jakie kobiety są większymi cwaniarami i manipulatorkami, które bardziej tym niszczą całe rodziny swoje i innych? Białe heteroseksualne Polki, czy może czarne, azjatki a może Ukrainki co przyjezdzają zabrac nam naszych białych męzczyzn którzy podobno w 25%
  • Odpowiedz
@Cosipi: Jezu, wyobrażacie sobie mieć kogoś takiego w domu normalnie? Siadacie do stołu a tu wywód że nie ma co straszyć ciapakami bo są fajni, nie to co prawaki. Ja j@bie.
  • Odpowiedz
Szajbus albo usilnie manipuluje danymi albo jest idiotką niepotragiącą czytać danych statystycznych. To takie same kłamstwo, jak stwierdzenie, że to mężczyźni powodują więcej wypadków. Oczywiście, że powoduje więcej wypadków od kobiet, bo dużo częściej kierują pojazdem. Dlatego tskie dane nic nie mówią i trzeba sięgać po per capita, a wtedy lewicowe bajeczki już się nie kleją.
  • Odpowiedz
Oby te zera ludzkie skończyły pod progiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Cosipi: dokładnie. Zarówno lewica, jak i konfederacja. Zbijam pionę, Mireczku ()
  • Odpowiedz
@thority: Lewica nie wejdzie do sejmu, wejdzie Konfa i to rozpędzona jak dzik.

Nie ma nikogo kto zagłosuje za ich pomysłami poza tymi kwestiami obyczajowymi które nie zostały w ogóle poruszane w ich programie (i dobrze), ale które każdy zna. Skończy się tak że i gospodarczo w tym kraju #!$%@? i kwestie społeczne zostaną #!$%@? jeszcze bardziej.

Myślisz że będzie inaczej i Konfa faktycznie przeforsuje coś ze swojego programu i że
  • Odpowiedz
@Wink: nie przeforsuje, bo wierzę, że nie wejdzie w koalicję z Karakanem.
Niemniej jestem gotowy na to poświęcenie, jeżeli to oznacza brak lewicy w sejmie.
  • Odpowiedz
Czyżby wzięła te procenty z Instytutu Danych Zdupy? A tak serio to jest jakaś paranoja oni sami w te dane nie wierzą. Dobrze wiedzą, że jaki ten nasz kraj by nie był, to w porównaniu do innych państw Europy (w szczególności do Europy Zachodniej) w Polsce jest bardzo bezpiecznie. Można używać argumentu, że np. w Szwecji jest jakaś inna definicja gwałtu itd... ale takie argumenty nie mają żadnej mocny. Skala gwałtów na
  • Odpowiedz