Wpis z mikrobloga

Mam podejście do kupowania rzeczy typu, lepiej kupić trochę słabsze i później zrobić świadomy upgrade. Więc mam pytanie o liczniki/nawigacje. Czy jest jakiś fajny w miarę tani? czy to nie ma sensu i od razu lepiej ładować się w jakiegoś garmina.

#rower
  • 8
  • Odpowiedz
Ja poszedłem w Garmina 530 mimo, że cebula w narodzie jest silna i początkowo chciałem kupić igpsport 620. Przekonała mnie łatwość synchronizacji tras ze Stravą i customizacji pół danych w Garminie. Niestety przy igpsport nie znalazłem wyczerpującej recenzji, która by omówiła wszystkie ficzery które mnie interesowały najbardziej i stąd stanęło na Garminie
  • Odpowiedz
lepiej kupić trochę słabsze i później zrobić świadomy upgrade


@wap_eeL: kolega chyba nie najlepiej potrafi zarządzać pieniędzmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po pierwsze się zdecyduj czy to ma być licznik czy navi, bo to dwa inne urządzenia. Po drugie kupisz tanie gówno i się tylko #!$%@?, i jeszcze stracisz pieniądze bo nikt tego nie odkupi.
Kup używanego garmina 530/830 i jak się podoba to zostaje a
  • Odpowiedz
  • 0
@GrubyKociol czy umiem to nie wiem, przy zakupie zegarka sportowego zdecydowałem się na garmina venu a patrzyłem i myślałem tez o lepszych i w sumie czuje, ze trafiłem idealnie pod katem tego ile go używam i ile wydałem. Dzięki za pomoc
  • Odpowiedz