Wpis z mikrobloga

Wzięło nas gastro i zamówiłem kebsy na pyszne dla siebie i różowej. Wyszło 70 zł i wszystko cacy ale moja zauważyła na pyszne "daj napiwek kurierowi" i do wyboru kwota 5/10/15 % wartości całego zamówienia.

Z tej opcji nie skorzystałem bo przecież za darmo gość nie pracuje a i tak płaciłem osobno za dostawę bo limity skoczyly jak inflacja.

Moja różowa mówi że jestem sknera i chytrus a chłopakowi też się coś należy że przywizol.
Co myślicie? Korzystacie w ogóle z tej opcji?

#jedzenie71 #jedzenie #pyszne #rozowepaski
  • 23
@bajdu: To są zwykle Ukraińcy, Gruzini albo Hindusi i co to za argument, że gdyby nie pracowali na pyszne to by poszli kraść? xD
Twoja mentalność mnie śmieszy, jeśli już miałbym komuś dać napiwek za zamówione jedzenie to raczej byłaby to restauracja, która posiłek przygotowała niż chłopu, który przejechał się rowerem i przywiózł mi go, a ja za to zapłaciłem.
@masonios72: Nie rozumiem co ma do rzeczy fakt, że to w większości obcokrajowcy :) to też ludzie, z różnymi historiami. Nie oczekuje że Cię przekonam, po prostu mi osobiście jest szkoda ludzi, którzy mają lipne zawody i zawsze tipa dam, jeśli mogę — bez kalkulacji. Raz przyszedł gość, który wyglądał jak mój stary, powinien już być na emeryturze. Dałem mu 20 zł to się popłakał. Nie opowiedział o sytuacji, ale czułem
@blackghost jakby dostawa była za darmo to może bym jeszcze dorzucił, na ten moment już czasami dostawa 15 zł xD i to dałbym jakiemuś chłopakowi 18-20 lat co na coś zbiera i pracuje sobie w wakacje