Wpis z mikrobloga

Działam od dawna jako stolarz, ostatnio złapałem Boga za pięty i z kumplem robimy dobre pieniąszki.
Mamy trochę różne podejście, on uważa, że im szybciej i więcej tym lepiej a ja wolę na spokojnie i mieć zaufanych ludzi, którzy ogarniają pracę bo wychodzę z założenia, że nie będę nad nimi musiał stać. Screen z rozmowy.
#stolarstwo #biznes
kutmen2 - Działam od dawna jako stolarz, ostatnio złapałem Boga za pięty i z kumplem ...

źródło: temp_file.png3620130715147857018

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@NaczelnyAgnostyk może dla tego że mówi się tyle o uczciwości fajny młodym pracować itd młody chce zarobić i zobaczyć morze to gość zamiast powiedzieć spoko nauczymy go wszystkiego to po prostu zachował się jak cham i typowy polak Janusz
  • Odpowiedz
@kutmen2: zaraz które wypowiedzi są Twoje a które kolegi bo można z tego obrazka wyciągnąć zupełnie inne wnioski zależy jak patrzeć XD
  • Odpowiedz
@kutmen2: btw skąd jesteście i co pod pojęciem stolarstwo masz na myśli bo szukam kogoś kto mi w przyszłym roku zrobi blat biurka z litego drewna + może parę innych gratów zależy co różowa wymyśli. Jak masz insta to daj na pw.
  • Odpowiedz
To gdzie ma się uczyć? W szkołach tak fajnie i chętnie nie uczą a praca na jakiś budowach to zupełnie inna bajka.


@gigachad_has_entered_the_chat: Jakiś inny komentarz przeczytałeś?

Nauczę go, skończy szkołę to będzie za mnie pracował, on zarobi i ja zarobię. Jak nie #!$%@? to myślę, że obydwaj skorzystamy

zaraz które wypowiedzi są Twoje a
  • Odpowiedz