Wpis z mikrobloga

Ja tylko pragnę przypomnieć że Kosno zawsze był deko przecwelony jednak zauważyłem - szczególnie na fejsbuku - ze stał się głównym antagonistą szkolnej niczym Thanos a wszystkie nowoszkolniaki zapomniały już o Sławeczku który tutaj jest głównym winnym wszystkiego a przede wszystkim wypożyczeniem niechcianej już zabawki dryblasowi co skończyło się tak jak się skończyć miało.
#kononowicz #majorsuchodolski #patostreamy #sradek
Suchyzmombasu - Ja tylko pragnę przypomnieć że Kosno zawsze był deko przecwelony jedn...

źródło: obraz_2023-06-30_125722705

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Suchyzmombasu: Czy na handel żywymi lalusiami jest jakiś paragraf? Na jakiekolwiek konsekwencje dla Hobokowego Penetratora jakieś szanse są, ale na usadzenie Centrali z Bielska? Wszyscy mówią o usadzeniu Centaura, ale od czasu Sprawy Dla Reportera nic się nie zmieniło, a Bestia z Bielska dalej wącha majty w górach. Pytam szczerze - z jakich paragrafów można usadzić Rudego?
  • Odpowiedz
@OkuratnyGoryl:

Pytam szczerze - z jakich paragrafów można usadzić Rudego?


Z żadnych, natomiast należy pamiętać ze to on jest tutaj winnym. Jechanie po deko przecwelonym jest jak miodek na me serce jednak robienie z niego głównego winnego to przesada. Sławeczek wie co robi bo sam nakierował społeczność na te właśnie rozwiązanie, o ile staroszkolniaki będą pamiętać to gimby wszelkiego rodzaju łączą obecnie śmierć majora z handlarzem jajami tylko i wyłącznie. Co
  • Odpowiedz
@Suchyzmombasu: Thanos był inteligentny, charyzmatyczny i przede wszystkim nie był zły, działał dla wiekszego dobra. Za to Kosno, jak przypadkiem zauważyłem, jest delikatnie przecwelony. Działa tylko i wyłącznie dla wlasnych korzyści. Jedyne co ich łączy to szalenstwo xd Gdyby go porównać do Marvela (MCU) to jest to co najwyżej Justin Hammer
  • Odpowiedz