Wpis z mikrobloga

@poolgers: nie polecam home pl i nazwa pl, mam z nimi bardzo złe doświadczenia i większość programistów którzy coś tam robili na tych serwerach ci to samo powie

praktycznie wszystkie serwery trzymam w cyberfolks_pl i klientom zawsze ten hosting polecam, niestety podnieśli ceny za domeny, więc przeniosłem domeny do seohost.pl (ale z hostingiem zostałem)

na większości serwerów masz instalator wordpressa, instalujesz, logujesz się, wchodzisz w szablony i z tego poziomu je
  • Odpowiedz
@poolgers: Cześć, możesz zerknąć na naszą ofertę na sohost®
Z kodem WYKOP za 43,05zł brutto masz u nas hosting + domenę .pl.
Za pomocą autoinstalatora szybko zainstalujesz wordpressa.
  • Odpowiedz
@poolgers ja korzystam z ovh cloud. Za 327 zł masz hosting 250 GB, 100 kont mailowych, domenę z SSL. Podczas zakupu wskazujesz czy chcesz Wordpress i dostajesz gotową stronę oczywiście na domyślnym szablonie.
  • Odpowiedz
  • 0
Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Widzę, że oprócz hostido, trzeba zainstalować wordpressa. Czyli rozumiem, że wcześniej mam gdzieś tego wordpressa, czyli stronę sobie zrobić. I gdzie to mogę zrobić, w elementorze? Są jakieś darmowe albo w rozsądnej cenie szablony/
  • Odpowiedz
@poolgers: Ja mogę polecić seohost z kodem 7777 masz -35% na aktywację, a 17777 na każde odnowienie hostingu. Dobre ceny i szybki support. Jak chcesz pomocy do momentu zainstalowania szablonu niezależnie od wybranego hostingu (wtedy to już czas na twoja kreatywność, mogę ci polecić chociażby blocksy), to wal śmiało na priv.
  • Odpowiedz