Wpis z mikrobloga

@deeprest: Teraz to już naprawdę wysryw bo większość ofiar nazizmu to biali Słowianie i Żydzi, (chociaż naród semicki nadal zaliczany do rasy białej). Murzyni i Azjaci to ledwie parę procent wszystkich zabitych. Hitler nigdy nie odwoływał się do rasy białej tylko do "Aryjskiej".
Hitler w czasie kampanii wyborczej otwarcie wypowiadał się przeciwko Żydom i uwzględnił w programie pozbawienie ich praw obywatelskich, w tym prawa do głosu


@RandomNetUser: Ale zaraz, pisałeś przecież o gazowaniu i wysyłaniu na Madagaskar i do tego się odniosłem, co to za zmienianie własnej wypowiedzi w trakcie rozmowy, jakaś tradycja partyjna?
nie ma tu znaczenia co Hitler uważał


@deeprest: Zaraz, a czy przypadkiem nie zamieściłeś wcześniej komentarza porównującego do Hitlera? Teraz piszesz, że nie ma znaczenia co Hitler uważał. Czyli sam przyznajesz że porównanie było żałosne?
kobieta głosująca na konfederacje to jak żyd głosujący na hitlera. już nawet nie mówię o byciu posłem tej partii xD


@wh0ami: podeślij link, w którym jakiś poseł konfy chce eksterminować kobiety
Chodzi o przymus rodzenia upośledzonych dzieci, 11 osłów mężczyzn z Konfederacji głosowało w sejmie ZA.


@dlugi-gr:

Kobietom, których faceci dobrze zarabiają i głosują na konfę nic się nie stanie. Najwyżej pojadą do Czech w tej wyjątkowej sytuacji. A to zwykły Maniek będzie musiał #!$%@?ć na 2 etaty. W tradycyjnym polskim simposkim modelu to baba nosi w domu spodnie ;)
kobieta głosująca na konfederacje to jak żyd głosujący na hitlera. już nawet nie mówię o byciu posłem tej partii xD


@wh0ami: A na kogo ma głosować kobieta, której bliżej do pierwszej fali feminizmu i uznania, że aborcja to wymysł mężczyzn żeby odciążyć ich od odpowiedzialności i zabójstwo dziecka? Do tego chce pracować i nie płacić absurdalnych podatków?
@Leniek: Konserwatywna jest Konfederacja i PiS - ale w PiSie bardziej Suwerenna Polska, bo masz też w PiSie dużo takich konserw lelum polelum.
konserwatysta nie może popierać ideologii lgbt, aborcji, mulikulturalizmu, walki z religią, kosmopolityzmu.