Wpis z mikrobloga

#francja
Kurna ktoś to śledzi? Wygląda że to będzie prawdziwa "noc oczyszczenia" we Francji. Filmów jest setki. Zwłaszcza z Marsylii. A to dopiero początek podejrzewam. Przedmieścia Paryża ruszą koło 23,00-24.00 naszego czasu.
  • 36
  • Odpowiedz
  • 10
czekam aż te #!$%@? dostaną broń do ręki,


@willyfog: Na razie element negroidalny uczy się posługiwać koktajlami mołotowa. Też Marsylia gdzie centrum miasta jest całkowicie opanowane przez "żałobników".
  • Odpowiedz
  • 7
kurde bogaci są ci francuzi, co miesiąc mają spalony samochód i muszą kupować następne


@master4342: Ja kiedyś się zastanawiałem - jakie tam muszą być wysokie ceny ubezpieczeń samochodów. Chyba że tam od spalenia aut w zamieszkach już nikt nie ubezpiecza.
  • Odpowiedz
  • 51
@Kqr80: On ci już nie odpowie. Zablokowałem go. Są pewne granice udawania że wszystko jest super i nic wielkiego się nie dzieje. I że to normalne i nie zwracajmy na to uwagi. Tak, wszystko jest ok we Francji, co widać na filmach.
  • Odpowiedz
@Thorkill w Polsce wyzywa sie policjantow, nie szanuje, pragnie odebrac wszelkie prawa i przywileje. Pragne tylko wyroznic, ze w tej samej Polsce dzieki policji nie dochodzi do podpalen aut, rabunkow, napadow, bo zabito czlowieka, ktory juz w mlodym wieku mial kartoteke pelna wpisow.
  • Odpowiedz
@Thorkill: Najgorsze, że to się najpewniej nie rozejdzie szybko po kościach. Zamieszki w 2005 r. (też interwencja policji i śmierć w trakcie ucieczki) wybuchły jesienią, gdy już jest chłodno a trwały około 2 tygodnie. A tu mamy lato i początek wakacji
  • Odpowiedz